۲۱ مرداد ۱۳۹۵،‏ ۹:۰۲
کد خبر: 82184008
۰ نفر
موفقیت چشمگیر فرزندان شاهد و ایثارگر در كنكور سراسری 95

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از موفقیت چشمگیر علمی فرزندان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال 95 خبر داد و این موفقیت را به جامعه بزرگ ایثارگری تبریك گفت.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از بنیاد شهید، سیدحسن موذنی افزود: كسب رتبه ‌های برتر علمی به ویژه در كنكور سراسری توسط فرزندان شاهد و ایثارگر،‌ بیانگر استعداد و پشتكار ایثارگران است.
وی از دست اندركاران طرح شاهد كه باعث رشد و نمو علمی، فرهنگی ایثارگران شده است تشكر كرد و اظهار داشت: اهتمام ویژه به امور آموزشی جامعه ایثارگری و توجه خاص به مشاوره و هدایت تحصیلی از برنامه‌های مهم معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد در سال 1395 است.
موذنی در ادامه افزود: كسب رتبه ‌های برتر علمی ایثارگران بدون استفاده از سهمیه ایثارگران بیانگر هوش، استعداد و پشتكار علمی فرزندان شاهد و ایثارگر است كه همچون پدران خویش كه طلایه دار مبارزه با ظلم، ستم و استكبار بودند این افراد نیز با تاسی به پدران خویش راه مبارزه با استكبار جهانی را با فتح قله‌های علم دانش خواهند پیمود.
رییس ستاد برنامه ریزی طرح شاهد در خصوص مشخصات نفرات برتر آزمون سراسری 95 گفت: رتبه اول گروه آزمایشی علوم ریاضی احسان شریفی، نفر دوم گروه آزمایش علوم انسانی سجاد قاسمی و رتبه پنجم گروه آزمایش علوم انسانی محمد جواد صراطی از فرزندان شاهد و ایثارگر هستند ضمن اینكه رتبه‌ های 29 و 51 رشته علوم تجربی را نیز فرزندان شاهد و ایثارگر به خود اختصاص داده‌ اند.
اجتمام**7268**1440

سرخط اخبار فرهنگ