نمايشگاه عرضه محصولات استان تهران دركشورهاي روسيه و ارمنستان برپا مي شود

تهران- ايرنا- نمايشگاه عرضه محصولات استان تهران در كشورهاي روسيه و ارمنستان با هدف معرفي محصولات ايراني و آشنايي تجار و توليدكنندگان با سلايق كشورهاي مذكور برگزار مي شود.

علي اشرف منصوري رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان تهران در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با اشاره به سفر اخير خود به كشورهاي ارمنستان و روسيه و ديدار با تعدادي از فعالان اقتصادي اين دو كشور افزود: با تدبير استاندار و اقدام هاي مناسب معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري، بزودي شاهد برگزاري اين نمايشگاه و ايجاد مراكز تجاري در كشورهاي ارمنستان و روسيه با هدف صادرات محصولات توليدي در حوزه هاي كشاورزي و صنعتي خواهيم بود.
وي خاطرنشان كرد: در اين جلسات قرار شد در جهت تقويت صادرات به كشورهاي روسيه و ارمنستان اقدام هايي صورت گيرد.
رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان تهران افزود: در اين سفر علاوه بر ملاقات با وزير كشاورزي و معاون وزير اقتصاد ارمنستان با تعدادي از فعالان اقتصادي و مقامات سفارتخانه هاي ايران در كشورهاي ارمنستان و روسيه ديدار و جلساتي برگزار شد.
منصوري در ادامه به ديدار تعدادي از مراكز موردنظر براي ايجاد مراكز تجاري براي فعاليت تجار ايران اشاره كرد و گفت: بزودي نمايشگاه عرضه محصولات ايراني در كشورهاي روسيه و ارمنستان با هدف معرفي محصولات ايراني و آشنايي تجار و توليدكنندگان با سلايق كشورهاي مذكور برگزار مي شود.
تهرام/7243/1831

سرخط اخبار اقتصاد