خبرنگاران وجدان بيدار جامعه هستند

سمنان- ايرنا- استاندار سمنان با صدور پيامي به مناسبت روز خبرنگار گفت : خبرنگاران وجدان بيدار ، چشمان بينا و زبان گوياي جامعه هستند.

در بخشي از پيام محمدرضا خباز كه روز شنبه به ايرنا نمابر شد ، آمده است: خبرنگاران با ابزار انديشه و قلم در امر آگاه سازي، اطلاع رساني و تنوير افكار عمومي بعنوان پل ارتباطي اقشار مختلف مردم و مسئولان هستند.
وي اظهار داشت : خبرنگاران در انجام رسالت واقعي خود مسئوليت مهم فرهنگ سازي، رفع مسائل و مشكلات مختلف مردمي، بسترسازي براي رشد، پيشرفت و توسعه، ترويج ارزشهاي اسلامي و انقلابي و اخلاق مداري، ايجاد اميد و نشاط اجتماعي، مشاركت پذيري و اعتمادسازي در سطح جامعه اسلامي را عهده دار هستند.
وي فرارسيدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را كه با ياد و نام خبرنگار ايرنا شهيد محمود صارمي و ديگر شهيدان والامقام عرصه خبر و رسانه مزين است به خبرنگاران ، صاحبان قلم و انديشه و فعالان عرصه مطبوعات و رسانه هاي گروهي استان سمنان تبريك گفت.
خباز توفيقات خبرنگاران پرتلاش را در راستاي همكاري و هم افزايي بيشتر با دستگاه ها و سازمان ها و آگاه سازي و اطلاع رساني جامعه و انعكاس خدمات و فعاليتهاي بي شائبه دولت تدبير و اميدرا خواستار شد.
هفدم مرداد سالروز شهادت خبرنگار خبرنگار خبرگزاري جمهوري محمود صارمي ، روز خبرنگار نامگذاري شده است.
6021