پیكر مطهر شهید مدافع حرم، فردا در شهرضا تشییع می شود

شهرضا، اصفهان – ایرنا - فرماندار شهرستان شهرضا گفت: پیكر مطهر ستوان سوم محمد مرادی از شهدای مدافع حرم ، فردا (سه شنبه ) در این شهر تشییع می شود.

به گزارش ایرنا محسن گلابی عصر دوشنبه در جلسه ستاد هماهنگی مراسم تشییع پیكر این شهید مدافع حرم گفت: شهید ستوان سوم محمد مرادی درگروه 22 توپخانه ارتش در این شهرستان خدمت می كرد كه در حلب سوریه به شهادت رسید.
وی از همه ادارات خواست تا در اجرای با شكوه مراسم نهایت تلاش و همكاری را داشته باشند.
فرماندار شهرضا اظهار كرد: مراسم های مربوط به شهدا با لطف و عنایت خود شهدا به بهترین نحو برگزار می شود.
گلابی با بیان اینكه اگر جانفشانی شهدا نبود، كشور در امنیت قرار نداشت، اظهاركرد: تا زمانی كه فرهنگ ایثار و شهادت در كشورمان وجود داشته باشد، با عزت، افتخار و امنیت زندگی خواهیم كرد.
جانشین فرماندهی گروه 22 توپخانه ارتش نیز گفت: امروز تحفه ‌ای بزرگ از سوی خداوند نصیب ما شد و ما باید قدردان این نعمت الهی باشیم و تدفین این شهید والا مقام فرصتی را برای كاركنان فراهم كرده تا با شهدا تجدید میثاق كنند.
سرهنگ شهرام میناپور افزود: ما همواره باید دنباله رو راه شهدا باشیم و به دشمنان بفهمانیم كه جوانان میهن اسلامی ما هنوز رهرو شهادت هستند.
شهید ستوان سوم محمد مرادی متولد 29 شهریور 1359است و درگروه 22 توپخانه ارتش در شهرضا خدمت می كرد كه در جنگ با گروه تروریستی و تكفیری داعش در حلب سوریه به شهادت رسید.
از این شهید بزرگوار دو فرزند به یادگار مانده است.
شهرستان شهرضا 725 شهید تقدیم انقلاب كرده است و در 80 كیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.
پ/7144

سرخط اخبار استان‌ها