۸ مرداد ۱۳۹۵،‏ ۱۶:۴۲
کد خبر: 82168506
۰ نفر
اتهامات مدیرعامل سابق پدیده شاندیز

مشهد- ایرنا- مقامات قضایی، كلاهبرداری، اختلال در نظام اقتصادی كشور و تصرف غیرقانونی در املاك شهر شاندیز را از اتهامات مدیرعامل سابق پدیده شاندیز عنوان كردند.

محسن پهلوان مقدم مدیرعامل سابق شركت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد احضار و سپس به دستور مقام قضایی بازداشت و روانه زندان شد.
قاضی غلامعلی صادقی دادستان عمومی و انقلاب مركز خراسان رضوی در گفت و گویی اعلام كرد: پس ‌از آن كه گزارش‌هایی از جرائم و تخلفات در شركت «پدیده» به دادسرای مشهد رسید، اقدامات قضایی دراین‌ باره صورت گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب مشهد پیش از این نیز در مصاحبه ای عنوان كرده بود كه فرصت‌های بسیار خوبی به مسئولان سابق این شركت داده شد؛ اما علی رغم تلاش‌های صورت پذیرفته از سوی ستاد تدبیر و مسئولان قضایی متأسفانه آن‌ها از این فرصت‌ها استفاده نكردند.
برخی منابع نیز از صدور قرار وثیقه 42 هزار میلیارد ریالی برای مدیر عامل سابق پدیده شاندیز خبر داده اند.
شركت گردشگری و تفریحی پدیده شاندیز دی ماه سال 1393 به دنبال حكم دادستان عمومی انقلاب مشهد با تعطیلی و پلمب دفاتر فروش با چالشهای بسیاری مواجه شد و سهامداران این شركت طی این مدت برای رسیدن به حق و حقوق خود تجمع های بسیاری را در مشهد برگزار كردند.
در ماههای اخیر هیات مدیره جدید برای شركت پدیده تعیین شد و رفع مشكلات و چالشهای این شركت در قالب فعالیت هیات مدیره جدید دنبال می شود.
7498/6012 /1596