نقص فنی عامل تاخیر پنج ساعته دو پرواز مشهد - كیش و تهران

مشهد - ایرنا - نقص فنی هواپیمای شركت ماهان عصر چهارشنبه موجب تاخیر چهار تا پنج ساعته دو پرواز این شركت از مشهد به مقصد كیش و تهران شد.

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد در تماس خبرنگار با تایید این مطلب گفت : پرواز شماره 1044 مشهد - كیش شركت هواپیمایی ماهان كه در ساعت 17:30 مشهد را ترك كرده بود به دلیل نقص فنی به ناچار از میانه مسیر به فرودگاه مشهد بازگشت.
حسن جعفری افزود : این پرواز با چهار ساعت تاخیر در ساعت 21:30 دقیقه امشب با پرواز جایگزین به مقصد كیش پرواز كرد.
وی اظهار كرد : هواپیمایی كه به این پرواز جایگزین اختصاص یافت قرار بود ساعت 22:30 مسافران پرواز شماره 1036 را به تهران منتقل كنند كه به دلیل این شرایط عملا این پرواز با پنج ساعت تاخیر موجه شده است.
وی افزود : بر اساس اعلام مسئولان شركت هواپیمایی ماهان در مشهد پرواز شماره 1036 مشهد - تهران در ساعت سه بامداد روز پنجشنبه انجام می شود.
وی تصریح كرد : در عین حال شركت موضوع تاخیر پرواز 1036 مشهد - تهران را به مسافران از قبل اعلام كرده كه تا برنامه خود را بر این اساس تنظیم كنند و در فرودگاه معطل نشوند.
جعفری گفت : با این حال آن دسته از مسافران این پرواز كه در فرودگاه حضور داشتند با پروازهای دیگر اعزام شده اند و بقیه نیز ساعت سه بامداد با بازگشت پرواز 1036 به مقصد تهران حركت می كنند.
وی عنوان كرد : شركت هواپیمایی ماهان تاخیرهای بسیار كمی دارد و طی این تاخیر اجباری هم از هر دو گروه مسافران با غذای گرم پذیرایی كرده است و در حال حاضر مسافری از پرواز ساعت 22:30 دقیقه امشب این شركت در فرودگاه نیست و همه موارد پاسخگویی و اطلاع رسانی شده است.
فرودگاه بین المللی مشهد بعد از مهرآباد دومین فرودگاه پرتردد كشور است كه به طور متوسط روزانه 160 تا 180 پرواز ورودی و خروجی دارد كه در ایام پیك به 240 پرواز هم می رسد.
1906/6012

سرخط اخبار استان‌ها