يكصد و هفتاد ميليارد ريال اعتبارِ عمراني شازند اختصاص يافت

فرماندار شهرستان شازند گفت: يكصد و هفتاد ميليارد ريال اعتبار عمراني از محل اعتبارات كميته برنامه ريزي در سال جاري به اين شهرستان اختصاص يافت.

به گزارش ايرنا غلامعباس ميرزايي روز سه شنبه در نشست كميته برنامه ريزي شهرستان شازند افزود: اين اعتبار براي اجراي طرح هاي آب رساني به روستاها، تعمير و تجهيز ساختمان هاي اداري، كمك به حوزه بهداشت، نوسازي فضاي آموزشي، لايروبي قنات ها، بازسازي مسجدها و بقعه هاي متبرك، بهبود عبور و مرور نقاط شهري و روستايي و آسفالت راه ها هزينه مي شود.
فرماندار شازند بيان كرد: استفاده صحيح از ظرفيت هاي مختلف شهرستان گامي بلند در راه تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتي و اقدام و عمل است و تمام دستگاههاي اجرايي بايد تلاش كنند تا پروژه هاي مصوب كميته برنامه ريزي شهرستان در زمان مقرر انجام و اعتبار آن به طور كامل جذب شود.
ميرزايي اظهار كرد: دستگاه هاي اجرايي لازم است با اقدامات جهاد گونه زمينه پيشرفت پروژه ها و رضايتمندي مردم را فراهم كنند.
وي همچنين با اشاره به شهرستاني بودن برنامه ريزي براي بودجه اضافه كرد: تعيين اولويت و اهميت برنامه بودجه از مهمترين امتيازهاي بودجه امسال در شهرستان شازند است و مديران دستگاه هاي اجرايي بايد با تدبير و برنامه ‌ريزي مناسب ضمن جذب به موقع اعتبارات، اولويت كاري خود را بر اتمام پروژه‌هاي نيمه تمام قرار دهند .
فرماندار شهرستان شازند افزود: بيشترين ميزان اعتبارات سال جاري اين شهرستان مربوط به اجراي طرح هاي حوزه راه و شهرسازي و آبرساني است.
وي گفت: با توجه به بررسي هاي به عمل آمده و جمع بندي نظرات كارشناسي مسئولان، اجراي طرح هاي عمراني در اولويت قرار دارند و اميد است جهت تحقق و ارائه خدمات مطلوب و شايسته به مردم شريف شهرستان شازند همه مسئولان گام هاي مؤثري بردارند.
نماينده مردم شازند در مجلس شوراي اسلامي نيز در سخناني ضمن تاكيد بر برنامه محور بودن دستگاه هاي اجرايي گفت: اساس عمران و توسعه بر مبناي برنامه ريزي اصولي و صحيح و بهره گيري از توان علمي و كارشناسي است.
علي ابراهيمي افزود: دستگاه هاي اجرايي شهرستان، برنامه كاري خود را به پروژه هاي اولويت دار اختصاص دهند و از اجراي طرح هاي هاي نيمه تمام كه بازدهي مناسبي ندارد، بپرهيزند.
7111/3075

سرخط اخبار استان‌ها