۵ مرداد ۱۳۹۵،‏ ۱۵:۱۲
کد خبر: 82164889
۰ نفر
منتقد كاراته را كتك زدند

تهران - ایرنا - رئیس سبك بوشیدو كای كان كاراته بعد از انتقاد از عملكرد یكی از مسئولان فعلی فدراسیون كاراته در پایان جلسه كمیته انضباطی این فدراسیون، مورد ضرب و شتم افراد ناشناس قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، «جمشید پارسیان مهر» چندی پیش در فضای مجازی عملكرد یكی از مسئولان فدراسیون كاراته در سبك های آزاد را مورد نقد قرار داده و به همین دلیل به كمیته انضباطی این فدراسیون فراخوانده شد.
وی روز گذشته (دوشنبه) در جلسه كمیته انضباطی حضور یافت و در پایان جلسه و بیرون از مجموعه ورزشی كشوری (محل استقرار فدراسیون كاراته) مورد ضرب و شتم افراد ناشناس قرار گرفت.
پارسیان مهر در این خصوص به خبرنگار ایرنا، گفت: وقتی جلسه تمام شد و به بیرون از مجموعه آمدم، متوجه پنجر شدن لاستیك خودروی خود شدم كه برایم عجیب بود، چرا كه لاستیك ها را به تازگی تعویض كرده بودم.
وی افزود: ‌زمانیكه در حال برطرف كردن مشكل شدم، دو موتور سوار به سمت من آمدند و افرادی كه كلاه برسرداشتند و چهره آنان مشخص نبود با میله به كمر، آرنج و مچ دستم ضربات سنگینی وارد كردند كه باعث آسیب دیدگی سخت شد ، من هم به سرعت ماموران انتظامی را در جریان گذاشتم.
پارسیان مهر با اشاره به اینكه اكنون روند درمانی خود را دنبال می كند، گفت: چهره افراد را ندیده و نمی توانم كسی را متهم كنم.
رئیس سبك بوشیدو كای كان كاراته در پاسخ به این سوال كه به فرد یا افرادی مظنون نیست؟ تنها به این جمله بسنده كرد كه «جامعه كاراته می دانند كه اینگونه رفتارهای خشن به جای گفتمان، مختص به چه گروهی است».
مجمع انتخاباتی فدراسیون كاراته با حضور 27 نامزد قرار است روز 11 مرداد ماه برگزار شود.
ورزشی**3783** 1701

سرخط اخبار ورزش