منصوریان: اشتباه فردی در كسب نتیجه تساوی برابر نفت موثر بود

تهران - ایرنا - سرمربی تیم استقلال تهران گفت: به دلیل بدنسازی فشرده ای كه پیش از شروع فصل انجام دادیم و همچنین اشتباه های فردی بازیكنان در زمین متحمل كسب تساوی برابر نفت شدیم.

به گزارش ایرنا، «علیرضا منصوریان» درنشست مطبوعاتی پس از دیدار تیمش برابر تیم نفت تهران با بیان اینكه دراین دیداراستقلال دو نیمه متفاوت داشت،افزود: درنیمه نخست به دلیل بدنسازی سنگینی كه انجام داده بودیم از روند بازی بازیكنان راضی بودم اما درنیمه دوم از نظر بدنی افت كردیم.
وی درباره اینكه چرا بر نام «امین حاج محمدی» كه در فهرست ذخیره ها قرار داشت خط كشیده و از فهرست تیم كنارگذاشته شد،گفت: قرار بود 'آی تی سی' جان واریو به دست مسئولان تیم برسد و او را درلیست ذخیره قرار دهیم از این رو بر روی نام حاج محمدی خط كشیدیم اما متاسفانه به دلیل اشتباه خود و مسئولان ورزشگاه این كار انجام نشد،هرچند كه' آی تی سی' این بازیكن در ابتدای نیمه دوم رسید.
سرمربی تیم استقلال تهران درخصوص تاثیر هواداران تیمش دركسب نتیجه و آیا نبود آنان در بازی شاگردانش تاثیری داشته است، اظهار كرد: تیم ما امروز پیراهن شماره 12 خود كه همان هواداران هستند را به همراه نداشت و از آنجا كه بازیكنان استقلال و پرسپولیس با هوادران خود حركت می كنند، نبود آنها در نتیجه گیری تیم تاثیرگذار بوده و در دیدار برابر نفت نیز این چنین بود.
سرمربی آبی پوشان تهران ادامه داد: سال گذشته كه سرمربی تیم نفت بودم هنگامی كه در ورزشگاه تختی به مصاف رقبای خود می رفتیم به راحتی صدای سرمربی تیم مقابل را از روی نیمكت می شنیدم امروز نیز چنین وضعیتی به مانند سال گذشته اتفاق افتاد.
وی تاكید كرد: البته بهتر بود محرومیت استقلال در هفته ابتدایی لیگ اعمال نمی شد و مدیران كمتیه انضباطی فدارسیون فوتبال تصمیمی فوتبالی می گرفتند و سبب نمی شدند این دیدار بی روح و خالی از جذابیت برگزار شود.
منصوریان به مسئولان این كمیته پیشنهاد داد: بهتر بود جریمه استقلال درهفته های چهارم و پنجم لحاظ می شد و یا این رای به جریمه نقدی با مبلغ زیاد تبدیل می شد.
سرمربی تیم استقلال تهرا ن با بیان اینكه از خرید بازیكنان جدید و سایر بازیكنان رضایت دارم، افزود: بازیكنان جدید ما با حمایت هواداران می توانند خود را بهتر به جلو ببرندو به طورقطع در آینده با بدنسازی مناسب تر شاهد موفقیت این تیم خواهیم بود.
منصوریان در پاسخ به این پرسش كه چرا تعویض هایش نتیجه نداد؟ گفت: دوست ندارم فوتبال را با احساسات جلو ببرم بلكه هدفم انجام بازی منطقی درمستطیل سبز است البته از بیشتر بازیكنان تیم نفت كه بازیكن سابق خودم بودند شناخت داشتم و معتقدم نبود هواداران به آن ها انگیزه و اعتماد به نفس بیشتری داد تا بتوانند برابر تیم استقلال بازی خوبی را به نمایش بگذارند.
وی در پاسخ به این سئوال كه آیا باشگاه استقلال در تجلیل از نكونام نقشی داشته است گفت: باشگاه و تیم استقلال به هیچ عنوان در این مراسم نقشی نداشتند و تمام آن ها به باشگاه نفت مربوط می شود زیرا آن ها به بی هوادار بودن عادت كردند.
وی ادامه داد: نكونام 15 سال برای تیم ملی فوتبال كشورش زحمت كشیده است و به طور یقین در نخستین دیداری كه استقلال در آزادی برگزار كند و هواداران به قدر كافی در ورزشگاه حضور یابند از وی تقدیر و تجلیل خواهیم كرد.
تیم استقلال تهران در نخستین دیدار خود در لیگ شانزدهم با نتیجه تساوی یك بریك برابر تیم نفت تهران متوقف شد.
مسئولان تیم نفت تهران در بین دو نیمه دیدار امشب از زحمات جوادنكونام كاپیتان سابق تیم ملی و بازیكن اسبق تیم خود با اهدای هدایایی قدردانی و از وی تقدیر كردند.
ورزشی.**9144 **9029**1751 *شبس*1488 **1613

سرخط اخبار ورزش