داور ديدار، بازي هردوتيم را خراب كرد/ از بازيكنانم راضي هستم

انزلي-ايرنا-سرمربي تيم فوتبال ساحلي پديده كاسپين ساري با انتقاد از نحوه قضاوت داور ديدار تيمش مقابل لسمان منطقه آزاد انزلي گفت:با وجود اينكه برخي از بازيكنانم براي اولين بار درليگ برتر بازي مي كنند ازهمه آنها راضي هستم.

افشين اميدي شامگاه يكشنبه پس از پيروزي تيمش درمقابل لسمان منطقه ازاد انزلي اظهار كرد:بازي بسيار خوب و پرافت و خيزي بود اما متاسفانه داوري بازي درحد ليگ برتر نبود.
وي افزود:داوربازي به دليل جاماندن از صحنه هاي حساس اين مسابقه، براي هردوتيم قضاوت بدي انجام داده و بازي را به تنش كشيد.
اميدي متذكرشد:جاي تعجب است كه داوري كه به دليل عدم قبولي در تست تنفس از دور قضاوت ها درنيم فصل اول كنار گذاشته شده بود چگونه اين ديدار را قضاوت مي كند.
سرمربي تيم پديده كاسپين ساري با تاكيد براينكه داور ديدار به دليل اضافه وزن از صحنه هاي حساس دور بود تصريح كرد:اگراين داور پس از انجام تست توسط كميته داوران شرايط حضورش درميدان رقابت ها تاييد شود، من از فوتبال ساحلي كناره گيري مي كنم.
اميدي درخصوص اخراجش از زمين مسابقه گفت:كارت قرمز و اخراج من به دليل اعتراض بيش از حدم به داور بود و اخراجم از زمين مسابقه درست بود.
تيم فوتبال ساحلي پديده كاسپين ساري درادامه رقابتهاي ليگ برتر و از هفته پانزدهم درورزشگاه مرحوم سيروس قايقران منطقه ازاد انزلي به مصاف تيم لسمان رفت كه درنهايت توانست با نتيجه هفت بر شش نتيجه اين بازي را به نفع خود تغيير داده و با پيروزي به خانه بر گردد.
پديده كاسپين ساري در ادامه رقابت ها و از هفته شانزدهم ميزبان تيم خزر رودسر خواهد بود.
شبك 6030/7471 / 1064