نخستين تمرين استقلالي ها با استيوجونز/ آبي ها فردا با خونه به خونه بازي مي كنند

تهران - ايرنا - مربي بدنساز انگليسي تبار تيم فوتبال استقلال تهران پس از برطرف شدن موانع اخذ رواديد و حضور در ايران براي نخستين بار در تمرين آبي پوشان حضور يافت.

به گزارش خبرنگار ايرنا، بازيكنان استقلال در نخستين تمرين اين تيم پس از اردوي ارمنستان از ساعت 18 و 30 امروز (يكشنبه) دركمپ مرحوم حجازي گرد هم آمدند.
بازيكنان پيش از حضور در زمين به توصيه عليرضا منصوريان سرمربي تيم به سمت منصور پور حيدري عضو هيات مديره اين باشگاه رفته و با اداي احترام به وي و گرفتن رخصت، آماده تمرين شدند.
استيو جونز مربي بدنساز آبي پوشان در نخستين حضور خود در ايران تمرينات خاص و وي‍‍ژه اي را براي بازيكنان در نظر گرفت و بارها براي انجام صحيح تمرينات به بازيكنان تذكر داد.
شيوه تمريني وي سبب شد تا گاهي بازيكنان با اشاره به يكديگر سختي كار در طول فصل با اين مربي را به يكديگر يادآوري كنند.
حميد بابازاده مربي دروازه بانان تيم استقلال برنامه هاي وي‍ژه اي براي آنان به خصوص سيدحسين حسيني دروازه بان دوم تيم در نظر گرفته بود تا وي كه نخستين تمرينش را پس از سپري كردن دوران مصدوميت در كنار تيم انجام دهد به شرايط ايده آل نزديك تر شود.
تاكيد وي به انجام تمرينات پرفشار به دليل محروميت سيد مهدي رحمتي در دو ديدار ابتدايي اين تيم در ليگ برتر جاري بود تا وي جايگزين مناسبي براي او باشد.
آبي پوشان پايتخت پس از گرم كردن و دويدن دور زمين، عبور از موانع را در دستور كار قرار دادند و در ادامه به دو گروه با لباس مشكي و نارنجي تقسيم و فوتبال درون تيمي بازي كردند.
نزديك به 600 هوادار تمرينات آبي پوشان را نظاره گر بودند.
هواداران سيد مهدي رحمتي، اميد ابراهيمي، بهنام برزاي و ساير بازيكنان را تشويق كردند.
بختيار رحماني تنها غايب امروز بود.
در پايان تمرين تعدادي از هواداران به داخل زمين آمده و با كادر فني، سيد مهدي رحمتي و ساير دروازه بانان عكس يادگاري گرفتند.
تيم فوتبال استقلال تهران فردا دوشنبه از ساعت 18:30 در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي با تيم خونه به خونه ديدار تداركاتي و دوستانه خواهد داشت.
ورزشي.**9144 **9029**1379