دفاع تمام قد رئيس فدراسيون واليبال از تصميمات كادر فني تيم ملي

تهران - ايرنا - رئيس فدراسيون واليبال گفت: از برنامه و تصميم هاي سرمربي و كادر فني تيم ملي با قاطعيت حمايت مي كنيم و بايد با همدلي زمينه موفقيت واليبال ايران را در المپيك فراهم كنيم.

«محمدرضا داورزني» در سخناني كه پايگاه اطلاع رساني فدراسيون واليبال متن آن را روز شنبه منتشر كرد، گفت: موفقيت در المپيك 2016 ريو اولويت نخست فدراسيون واليبال است.
وي افزود: براي رسيدن به اين هدف از همه برنامه هاي سرمربي و كادر فني تيم ملي حمايت مي‌ كنيم.
رئيس فدراسيون واليبال گفت: همه چيز در اردوي تيم ملي دقيق و حساب شده است. عملكرد همه بازيكنان به طور كامل و دقيق ثبت مي‌ شود و كادر فني بر اساس معيارهاي تعريف شده خود اقدام به انتخاب و برنامه ‌ريزي مي ‌كند.
داورزني گفت: فدراسيون واليبال تمام قد از برنامه‌ ها و تصميمات لوزانو و همكارانش حمايت مي‌ كند. لوزانو در ابتداي حضورش در ايران و آغاز تمرينات به بازيكنان گفته بود كه آماده ‌ترين بازيكنان را انتخاب مي ‌كند و به سابقه و اسم كاري ندارد.
وي تاكيد كرد: چون در مهمترين و بالاترين سطح مسابقات دنيا حضور پيدا مي ‌كنيم، بايد بازيكني كه در بالاترين سطح آمادگي هستند و مي ‌تواند كمك بيشتري به تيم داشته باشد، انتخاب كنيم.
رئيس فدراسيون واليبال گفت: در فدراسيون مثل هميشه از تصميمات كادر فني حمايت مي ‌كنيم، اين كادر فني است كه بايد جوابگوي عملكرد فني تيم باشد. همه چيز تحت كنترل و نظارت است تا بتوانيم در المپيك حماسه‌ ساز شويم و به مرحله دوم اين رقابت‌ ها صعود كنيم.
داورزني با تاكيد بر اينكه تنها دو هفته فرصت براي آماده‌ سازي تيم براي حضور در المپيك باقيمانده است، گفت: در المپيك همه كشورها براي قدرت نمايي به ميدان مي‌ آيند. اين شرايط بسيار حساس است و بايد با همدلي كامل بتوانيم زمينه را براي موفقيت تيم، بازيكنان و كادر فني فراهم كنيم تا بتوانند از حداكثر توانايي ‌هاي خود استفاده كنند.
وي افزود: سخت ترين ميدان ورزشي جهان در انتظار تيم ملي واليبال ايران است و بازيكنان ايران بايد از نظر روحي و رواني آماده حضور در اين رقابت ها شوند.
رئيس فدراسيون واليبال گفت: كادر فني، بازيكنان و فدراسيون براي حضور شايسته واليبال ايران در بازي هاي المپيك تلاش مي كنند تا بتوانيم با اميد و توكل بر خدا در نخستين حضور خود در مسابقات واليبال المپيك به مرحله دوم اين رقابت ها صعود كنيم و موجب سرافرازي ايران و شادي مردم كشورمان شويم.
داورزني گفت: بايد در آستانه بزرگترين رويداد تاريخ واليبال ايران زمينه آرامش روحي و رواني تيم را فراهم كنيم و از پرداختن به حاشيه ‌ها خودداري كنيم. قطعا هدف همه اعضاي تيم ملي، كادر فني و فدراسيون موفقيت تيم ملي واليبال در المپيك 2016 است و مطمئن باشيد در اين راستا از هيچ تلاشي فروگذار نيستيم.
ورزشي 2024**1545