تساوی پرگل سرخ پوشان در اوكراین/ پرسپولیس 3 - آرسنال 3

تهران - ایرنا - چهارمین دیدار تداركاتی سرخ پوشان پایتخت در اوكراین با تساوی پرگل 3 بر 3 برابر تیم آرسنال این كشور پایان یافت.

به گزارش ایرنا از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، چهارمین دیدار تداركاتی تیم فوتبال پرسپولیس امروز(دوشنبه) برابر تیم آرسنال اوكراین از ساعت 17 و 30به وقت محلی (19 به وقت تهران) آغاز شد.
سرخ پوشان در نیمه نخست این دیدار با تركیب علیرضا بیرانوند(دروازه بان)، سید جلال حسینی، محسن ربیع‌خواه، محمد انصاری، صادق محرمی، كمال كامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، ساسان انصاری، محسن مسلمان، امید عالیشاه و علی علیپور برابر آرسنال آبی پوش اوكراین به میدان رفتند.
در دقیقه 2 همكاری بسیار دیدنی محسن مسلمان با امید عالیشاه، توپ خوبی را به هافبك جوان پرسپولیس احمد نوراللهی رساند و او نیز با یك حركت دیدنی گل اول این دیدار را به ثمر رساند.
در دقیقه 5 علی علیپور از پشت محوطه جریمه دومین گل سرخپوشان را وارد دروازه آرسنال كرد.
در دقیقه 10 حركت دیدنی علی علیپور در محوطه جریمه حریف با خطای مدافعین آرسنال همراه شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد كه امید عالیشاه با یك ضربه دقیق و بر خلاف جهت حركت سنگربان آرسنال، سومین گل پرسپولیس را به ثمر رساند.
در دقیقه 16 روی حركت خوب بازیكنان آرسنال و غافلگیری مدافعان پرسپولیس، حریف اوكراینی یكی از گل ها را جبران كرد. دقیقه 34 نیز حركت تیمی و هماهنگ آبی پوشان آرسنال گل دوم را برای این تیم رقم زد. در آخرین ثانیه های نیمه اول، تیم آرسنال بار دیگر دروازه سرخپوشان را باز كرد و این بازی در پایان نیمه نخست با تساوی 3 بر 3 خاتمه یافت.
پرسپولیس در نیمه دوم با تركیب؛ بیرانوند(دروازه بان)، سید جلال حسینی (گولج 49)، محمد انصاری، صادق محرمی، آرام طبع، كمال كامیابی نیا، احمد نوراللهی(محمد رحمتی 76)، امید عالیشاه (شهاب زاهدی 65)، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان(احسان علوان زاده 65) و علی علیپور به میدان رفت.
در دقیقه 64 احمد نوراللهی در یك كار انفرادی و تكنیكی پس از عبور از چند بازیكن آرسنال، شكلیك خوبی به سمت دروازه حریف كرد كه توپ با زحمت توسط گلر آرسنال مهار شد.
در ادامه این دیدار تلاش های هیچ یك از 2 تیم برای به ثمر رساندن گل های بیشتر به نتیجه نرسید و این بازی با 6گلی كه در نیمه نخست وارد دروازه ها شده بود، پایان یافت.
همچنین داور این دیدار به فرشاد احمدزاده، كمال كامیابی نیا از پرسپولیس و سه بازیكن از تیم آرسنال اوكراین كارت زرد نشان داد.
شبك**ورزشی**9129**1021** 1064

سرخط اخبار ورزش