تهران - ايرنا- تيم فوتبال پرسپوليس تهران در ديداري تداركاتي و با درخشش نفرات جوان خود مقابل لوكوموتيو اوكراين به پيروزي قاطع چهار بر يك دست يافت.

به گزارش ايرنا، تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه مهياي حضور در شانزدهمين دوره ليگ برتر باشگاه هاي ايران مي شود، اردوي آماده سازي خود را در شهر كي يف اوكراين برپا كرده است.
بر اين اساس، امشب (سه شنبه) شاگردان برانكو ايوانكوويچ در ورزشگاه ديناموكيف و در ديداري تداركاتي به مصاف لوكوموتيو اوكراين رفتند و با گل هاي علي عليپور(دو گل)، احمد نوراللهي و شهاب زاهدي به پيروزي چهار بر يك رسيدند.
سرخپوشان اين ديدار را با تركيب عليرضا بيرانوند، اميد عاليشاه، كمال كاميابي‌نيا، محمد انصاري، گولچ، ساسان انصاري، احمد نوراللهي، صادق محرمي، وحيد اميري، محمد رحمتي و محسن آغاز كردند.
در نيمه نخست نماينده ايران با وجود تلاش فراوان و تسلط بر روند بازي در امر گلزني موفق نبود و چند فرصت مناسب را از دست داد.
برانكو در نيمه دوم تيمش را با تركيب الكساندر لوبانوف، صادق محرمي، محسن ربيع خواه، گولچ، احمد نوراللهي، احسان علوان‌زاده، شهاب زاهدي، علي عليپور ،فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و محمدامين آرام طبع به ميدان رفت.
در دقيقه 55، علي عليپور بازيكن تعويضي سرخپوشان با فرار از بين مدافعان حريف و ضربه اي ديدني، توپ را وارد دروازه لوكوموتيو كرد و پرسپوليس را با نتيجه يك بر صفر به برتري رساند.
در دقيقه 57، علي عليپور روي ارسالي كه از جناح چپ روي دروازه انجام شد، گل دوم خودش و پرسپوليس را وارد دروازه لوكوموتيو كرد.
احمد نوراللهي در دقيقه 59 از پشت محوطه هجده قدم حريف با ضربه اي ديدني سومين گل پرسپوليس را به ثمر رساند.
در دقيقه 61، روي سانتر احسان علوان زاده، علي عليپور توپ را با ضربه سر براي شهاب زاهدي ساخته و پرداخته كرد و اين بازيكن چهارمين گل سرخپوشان را به نام خود نوشت.
در آخرين لحظات و با وجود ادامه برتري سرخپوشان تهران در حفظ توپ، تيم لوكوموتيو موفق شد يكي از گل هاي خورده را جبران كند تا در نهايت ديدار امشب با پيروزي چهار بر يك، پرسپوليس به اتمام برسد.
شبك **ورزشي**3783** 1917