مهاجم آلمان ادامه مسابقات یورو2016 را از دست داد

تهران- ایرنا- مهاجم تیم ملی فوتبال آلمان بعد از آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ در دیدار شنبه شب برابر ایتالیا، نمی تواند تیمش را در ادامه مسابقات جام ملتهای اروپا (یورو) 2016 همراهی كند.

به گزارش ایرنا از ساكرنت، ماریو گومز به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ ادامه مسابقات یورو2016 را از دست داد.
گومز در دقیقه 72 دیدار برابر ایتالیا در ضربات پنالتی مصدوم و از بازی خارج شد.
نتایج اسكن نشان داد كه مهاجم 30 ساله تیم آلمان از ناحیه همسترینگ دچار آسیب شده است و نمی تواند در بقیه دیدارها حضور داشته باشد.
یوآخیم لو سرمربی تیم فوتبال آلمان به وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان گفت:‌ خیلی سخت است كه در این مرحله حساس این تورنمنت، این بازیكن را در اختیار نداشته باشیم.
وی افزود:‌ برای ماریو خیلی متاسفم. وی عملكرد قدرتمندی داشت. ولی باید راه حلی پیدا كنیم. كیفیت تیم بالا است و من به تمام بازیكنان اعتماد دارم.
سامی خدیرا و باستین شواین اشتایگر هافبك های تیم آلمان نیز بعد از بروز مشكلات عضلانی در دیدار برابر ایتالیا تحت آزمایش اسكن قرار گرفتند، ولی هیچ یك از این دو بازیكن برای دیدار نیمه نهایی برابر فرانسه از تركیب تیم حذف نشده اند.
خدیرا در دقیقه 16 بعد از آسیب دیدگی عضلانی در اثر برخورد با كیه لینی مدافع تیم ایتالیا ، از زمین خارج شد. شواین اشتایگر نیز كه به عنوان بازیكن تعویضی به زمین آمد از ناحیه زانو دچار آسیب شد.
فدراسیون فوتبال آلمان در بیانیه ای اعلام كرد: روند بهبودی خدیرا و شواین اشتایگر به صورت هر روزه تحت نظر قرار دارد.
متس هاملس مدافع آلمان نیز از حضور در دیدار نیمه نهایی محروم است.
تیم های فوتبال آلمان و فرانسه پنجشنبه شنبه در مرحله نیمه نهایی جام ملتهای اروپا (یورو) 2016 به مصاف هم می روند.
ورزشی**1210**1584

سرخط اخبار ورزش