كاپیتان استقلال: باشگاه در فصل نقل و انتقالات فوتبال موفق عمل كرد

تهران - ایرنا - كاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران گفت: باشگاه فرهنگی ورزش استقلال تهران در فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران موفق عمل كرده است.

«مهدی رحمتی» دروازه بان و كاپیتال تیم فوتبال استقلال تهران روز یكشنبه پس از ثبت قرارداد خود در هیات فوتبال استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: جذب بازیكنان خوب و ملی پوش جزو اهداف و برنامه های باشگاه بوده است و باشگاه در این زمینه موفق عمل كرده است.
وی كه قراردادش را با استقلال تهران برای مدت سه سال دیگر به ثبت رساند، گفت: بازیكنانی كه در فصل جدید فوتبال به تیم اضافه شده اند قطعا در موفقیت استقلال تاثیر گزار هستند.
رحمتی اظهار امیدواری كرد در لیگ شانزدهم فوتبال با حمایت های هواداران و دانش كادر فنی بهتر از فصل پیش عمل كنند تا ناكامی گذشته جبران شود.
«امید ابراهیمی» هافبك تیم فوتبال استقلال تهران نیز پس از ثبت قراردادش با باشگاه در هیات فوتبال استان تهران به خبرنگاران گفت: با وجود اینكه از چند باشگاه خارجی پیشنهاد داشتم، اما ترجیح دادم در استقلال بمانم، زیرا به پوشیدن پیراهن آبی افتخار می كنم.
وی گفت: تیم استقلال تهران در فصل جاری متفاوت بسته شده و امیدوارم بتوانیم با كسب موفقیت هواداران را خوشحال كنیم.
هافبك استقلال تهران در باره برخی اخبار در خصوص قراردادهای میلیاردی بازیكنان افزود: این موضوع صحت ندارد. مبالغ قرارداد بازیكنان كاملا روشن است.
ورزشی(2)**9029**1545