امام جمعه  و استاندار ایلام  از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و استاندار ایلام با صدور بیانیه ای از حضور بابصیرت و باشكوه مردم استان در راهپیمایی روز قدس تقدیر كردند.

به گزارش ایرنا، متن بیانیه حجت الاسلام و المسلمین لطفی و محمد رضا مروارید كه روز شنبه در اختیار رسانه ها قرار گرفت، بشرح زیر است: روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه پرفیض رمضان‌المبارك و روز رساترین فریاد علیه موجودیت نامشروع ، غیر انسانی ، كودك كشی و تجاوز صهیونیست ها و روز حمایت همه جانبه از فلسطین قهرمان در جای جای ایران بوده كه هر ساله ملت بزرگوار ایران اسلامی همگام و همصدا با سایر آزادگان و عدالت خواهان جهان شعار دفاع از فلسطین و مظلومین و مبارزه با اشغالگران صهیونیست تروریست پرور را سر می دهند.
امت مرزدار و شهید پرور استان ایلام نیز با پشت ‌سر گذاشتن و درك ایام و لیالی پربركت قدر، یكبار دیگر با حضور حماسه ساز و پرصلابت خود در راهپیمایی شكوهمند روز جهانی قدس ، همصدا با جهان اسلام ، غـریـو آزادی قدس شریف و فلسطین مظلوم را سر داده و نفرت و انزجار و برائت خود از ظلم و جور رژیم غاصب آدمكش صهیونیستی را فریاد زدند.
به پاس این حضور شكوهمند و حماسه ساز ، مراتب تقدیر و تشكر صمیمانه خود را از بصیرت بالا و مثال زدنی اقشار مختلف مردم غیور و غیرتمند این سامان اعلام می داریم.
7171/6034

سرخط اخبار استان‌ها