۱۲ تیر ۱۳۹۵،‏ ۱۱:۲۸
کد خبر: 82133788
۰ نفر
زورگير محدوده حرم حضرت عبدالعظيم(ع) دستگير شد

تهران- ايرنا- رِِئيس كلانتري 172 از شناسايي و دستگيري سارق و روزگير حرفه اي محدوده حرم عبدالعظيم حسني(ع) خبر داد.

سرهنگ منصور زماني روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ايرنا افزود: با شكايت چند تن از شهروندان مبني بر اينكه فردي در محدوده بازارچه و اطراف حرم مطهر حضرت عبدالعظيم(ع) اقدام به زورگيري و سرقت از آنها كرده است، پرونده اي در اين خصوص در كلانتري تشكيل و موضوع به طور ويژه در دستور كار قرار گرفت.
وي با بيان اينكه تمامي سرقت ها از سوي يك سارق با مشخصات ثابت انجام مي شد، تصريح كرد: ماموران محدوده حرم و نواحي كم تردد اطراف آن را تحت كنترل و نظارت قرار داده و به گشتزني هاي مستمر در اين محدوده پرداختند.
سرهنگ زماني ادامه داد: شب گذشته با مراجعه يكي از شهروندان كه مورد زورگيري و سرقت قرار گرفته بود و دريافت مشخصات دقيق متهم، ماموران به محل اعزام سارق را شناسايي كردند.
رِِئيس كلانتري 172 عبدالعظيم حسني(ع) يادآور شد: متهم كه خود را در محاصره پليس ديد سعي كرد با سلاح سرد خود را نجات دهد اما ماموران با انجام حركات رزمي موفق به دستگيري وي شده و او را خلع سلاح كردند.
وي خاطر نشان كرد: متهم پس از بازداشت به كلانتري منتقل و پس از مواجه با مالباخته به جرم خود مبني بر زورگيري و سرقت از وي و همچنين ده ها فقره سرقت و زورگيري ديگر در اين محدوده اعتراف كرد و پس از تشكيل پرونده به دادسرا منتقل شد.
تهرام/9343//1348