ايستادگي مقابل استكبار از بركات فرهنگ ايثار و شهادت است

رشت - ايرنا - جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، ايستادگي مقابل استكبار و دشمنان اسلام را از بركات فرهنگ ايثار و شهادت دانست.

به گزارش خبرنگار ايرنا، حجت الاسلام والمسلمين عبدالله حاجي صادقي يكشنبه شب در آئين يادواره شهيد عارف سردار مهدي خوش سيرت در گلزار شهداي آستانه اشرفيه ادامه داد: شهداي ما منطقشان همان منطق حضرت امام حسين (ع) است و اين امر موجب شده تا در راه پاسداري و دفاع از دين خدا خون پاك خويش را نثار كنند.
وي با بيان اينكه شهدا هميشه زنده اند و در نزد خداوند روزي مي گيرند، افزود: شهدا با از خود گذشتگي و شهامت در راه خداوند گام برداشتند و به مقصد رسيدند.
حجت الاسلام حاجي صادقي از شهدا به عنوان احياء كنندگان جامعه ياد و اظهار كرد: وجود فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه ما موجب شده تا امروز كشور اسلامي ما همچنان در مقابل استكبار و دشمنان اسلام بايستد.
وي با بيان اينكه تا زمانيكه فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه اسلامي ما زنده است ، دشمنان نمي توانند كاري از پيش ببرند ، افزود: دشمنان اسلام و انقلاب امروز در فكر از بين بردن تفكر شهيدان در بين جامعه ما هستند و به اين منظور جنگ نرم را به راه انداخته اند.
حجت الاسلام حاجي صادقي برگزاري يادواره هاي شهداي والامقام را در ترويج و حفظ فرهنگ ايثار و شهادت در كشور بسيار موثر دانست و يادآور شد: برگزاري چنين مراسم هاي معنوي به دنيا ثابت مي كند كه فرهنگ ايثار و شهادت هيچگاه در جامعه اسلامي ما از بين نمي رود و همواره وجود خواهد داشت.
وي حفظ انقلاب و نظام مقدس اسلامي را از مهمترين آرمان هاي شهداي والامقام دانست و گفت: همه ما وظيفه داريم تا با پاسداري از آرمان هاي انقلاب اسلامي، امانتدار خوبي براي شهدا باشيم.
در يادواره شهيد عارف سردار مهدي خوش سيرت جمعي از مسئولان استاني و شهرستاني، نيروهاي نظامي و انتظامي، بسيجيان، خانواده هاي معظم شهدا و اقشار مختلف مردم شركت داشتند.
شهرستان آستانه اشرفيه در 35 كيلومتري شرق مركز استان گيلان قرار دارد.
7287/2007

سرخط اخبار استان‌ها