۳۰ خرداد ۱۳۹۵،‏ ۱۰:۲۰
کد خبر: 82117756
T T
۰ نفر
كتاب های پرفروش هفته گذشته كدامند؟

تهران - ایرنا- 37 عنوان كتاب از 21 ناشر در هفته گذشته در بازار نشر جزو پرفروش ها قرار گرفتند.

به گزارش روز یكشنبه خبرنگار حوزه كتاب و ادبیات ایرنا، در فهرست پرفروش‌های هفته گذشته، كتاب من پیش از تو نوشته جوجو مویز بیش از سایر آثار در سبد خرید علاقه‌مندان و خریداران كتاب قرار گرفت.
من پیش از تو روایت زندگی ویل ترینرِ جوانی ماجراجو است كه به ورزش‌هایی خطرناك و هیجان انگیز مانند صخره‌نوردی می‌پرداخت، او كه در اوج جوانی و سلامت و ثروت به سر می‌برد، ناگهانی و به دنبال یك تصادف قطع نخاع شده و زندگی‌اش زیر و رو می‌شود.
رویارویی این جوان با پرستاری كه مسئول مراقبت از او است و تلاش می‌كند تا نگاه جدیدی به زندگی را به او بیاموزد ماجرای این رمان را شكل می‌دهد.
آثاری مانند بار دیگر شهری كه دوست می‌داشتم، آن رسید لعنتی، هنر همچون درمان، اعتبار در تفسیر، پایان رابطه، گناه تو گناه من، نشان سرخ دلیری، 40 فكر سمی، مترو 2034، سیگار شكلاتی و روی ماه خداوند را ببوس نیز از آثاری هستند كه برای اولین بار به فهرست پرفروش‌های بازار كتاب راه یافتند.
كتابهای درك یك پایان از جولین بارنز با ترجمه حسن كامشاد، اعتبار در تفسیر ازاریك دونالد هرش و ترجمه محمد حسین مختاری، پایان رابطه نوشته گراهام گرین با ترجمه احد علی قلیان، زنان، دشتان و جنون ماهانه از شهلا زرلكی،بنی آدم نوشته محمود دولت آبادی، بی باد و بی پارو از فریبا وفی، تراژدی تنهایی تالیف كریستوفر دوبلیك با ترجمه بهرنگ رجبی و درك یك پایان از جولین بارنز با ترجمه حسن كامشاد نیز جزو پرفروش های هفته گذشته هستند.
منگی نوشته ژوئل اگلوف با ترجمه اصغر نوری، جستارهایی در باب عشق آلن دوباتن از گلی امامی، دوستش داشتم تالیف آنا گاوالدا و ترجمه ناهید فروغان، بیگانه از آلبر كامو با ترجمه خشایار دیهمی، خاطرات صد در صد واقعی یك سرخ ‌پوست از شرمن الكسی نیز در رده كتابهای پرفروش قرار گرفتند.
كتابهایی مانند پاییز فصل آخر سال است از نسیم مرعشی، روی ماه خداوند را ببوس نوشته مصطفی مستور، من او را دوست داشتم از آنا گاوالدا با ترجمه الهام دارچینیان، یوزپلنگانی كه با من دویده‌اند نوشته بیژن نجدی و غیره به عنوان پرفروش های هفته گذشته معرفی شدند.
فراهنگ**9022**1027

سرخط اخبار فرهنگ