فرماندار اشنويه: اقتدار نظام در جهان از بركات وجود امام(ره) است

مهاباد- ايرنا- فرماندار اشنويه گفت: جايگاه و اقتدار نظام جمهوري اسلامي در جهان در عرصه كنوني از بركات وجود امام خميني(ره) است.

اسعد خضري روز پنجشنبه در آيين بزرگداشت سالگرد ارتحال امام راحل (ره) كه باحضور اقشار مختلف مردم اين شهرستان در مسجد بازار اين شهر برگزار شد، با تسليت اين ايام اظهار كرد: امروز ايران اسلامي در تمام حوزه هاي سياسي و نظامي در جهان حرف هاي زيادي براي گفتن دارد.
وي گفت: اين اقتدار و صلابت در عرصه هاي بين المللي از بركت اسقرار نظام جمهوري اسلامي توسط امام خميني(ره) مي باشد كه مقتدرانه هم اكنون در برابر همه ترفندهاي بدخواهان ايستاده است.
خضري افزود: ابعاد شخصيتي امام(ره) در جهان كه به عنوان رهبري عادل شناخته شده است، براي همگان آشكار و مشخص بوده و رهبران جهان سعي مي كنند تا از ابعاد وجودي ايشان الگو بگيرند.
وي اضافه كرد: جهان اسلام وي را رهبري مي داند كه باعث زنده شدن اسلام و عزت مسلمين در جهان شده است.
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه اشنويه نيز در اين مراسم با تسليت سالگرد ارتحال امام به تشريح ابعاد شخصيت حضرت امام خميني(ره) پرداخت و گفت: امام راحل با مبارزه خود عليه طاغوت هيمنه شيطاني آنها را در هم شكست و اسلام ناب محمدي(ص) را در جهان احياء كرد.
حجت الاسلام كوثري افزود: امروز دشمنان با ترفندهاي مختلف در كشورهاي اسلامي مسلمانان را به جان هم انداخته اند تا از اين جنگ و خونريزي به نفع خود سود ببرند.
وي اظهار كرد: امروز وظيفه همه مسلمانان پيروي از راه امام(ره) و منويات رهبر فرزانه انقلاب است تا بتوانند با وحدت و همبستگي يكديگر، اسلام و عزت مسلمانان را در برابر دشمنان حفظ كنند.
سرودن اشعاري درسوگ امام راحل(ره) و قرائت فاتحه پايان بخش اين مراسم معنوي بود.
شهرستان مرزي اشنويه با 75 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي واقع شده است.
7516/6185/1905

سرخط اخبار استان‌ها