مراسم اختتامیه لیگ تكواندو دختران استان قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - نائب رئیس هیات تكواندو استان قزوین از برگزاری مراسم اختتامیه لیگ تكواندو نونهالان و خردسالان دختر استان خبر داد.

الهام قنبری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در لیگ تكواندو نونهالان دختر تیم تاكستان الف و ب عنوان های نخست و دوم را به خود اختصاص دادند و تیم ستارگان محمودآباد نیز به مقام سوم رسید.
وی با اشاره به لیگ خردسالان (كمربندهای قرمز و مشكی) گفت: تیم پاس قزوین، امید الوند و ستارگان محمودآباد در این گروه سنی به ترتیب مقام های اول تا سوم را كسب كردند.
قنبری ادامه داد: در بخش كمربندهای سبز و آبی خردسالان دختر نیز تیم اقبالیه به مقام نخست دست یافت و تیم های هلال احمر قزوین و ستارگان محمودآباد هم به ترتیب دوم و سوم شدند.
وی بهترین مربی این دوره از رقابت ها را رقیه یادگاری اعلام و یادآور شد: از تیم های اول تا سوم لیگ استان قزوین در این مراسم با اهدای كاپ، حكم قهرمانی و مدال تجلیل به عمل آمد.
نائب رئیس هیات تكواندو استان قزوین ضمن معرفی بهترین مربیان این دوره از لیگ تكواندو، گفت: در بخش نونهالان پروین كشاورز، در خردسالان (كمربند قرمز و مشكی) فاطمه صفرپور و در بخش خردسالان (كمربند سبز و آبی ) نیز رقیه یادگاری به عنوان بهترین ها شناخته شدند.
قنبری در پایان بهترین داور این دوره از رقابت ها را سمیرا خانبان دانست و افزود: امیدواریم با حمایت مسئولان و تلاش ورزشكاران این رشته، شاهد شكوفایی و پرورش بیشتر و بهتر استعدادهای تكواندو دختران در سطح استان و درخشش آنان در كشور باشیم.
رقابت های لیگ تكواندو خردسالان و نونهالان دختر استان قزوین اواخر آذرماه تا اسفند سال 94 در شهر قزوین برگزار شد.
6101/8054

سرخط اخبار استان‌ها