رفتار سياسي بنيانگذار جمهوري اسلامي در دانشگاهها تبيين شود

ساري - ايرنا - استاندار مازندران گفت : رفتار سياسي و سبك زندگي بنيانگذار جمهوري اسلامي بايد در دانشگاهها و مدارس براي قشر جوان تبيين شود.

ربيع فلاح روز پنجشنبه در نشست شوراي توسعه و برنامه ريزي استان در ساري افزود : جوانان ما بايد با شيوه هاي رفتاري ، اخلاقي و سبك زندگي معمار بزرگ انقلاب اسلامي آشنا شوند و اين كار از وظايف دانشگاهها و آموزش و پرورش است.
وي وقت شناسي ، مخالفت با تحجر و واپس گرايي را از مهم ترين ويژگي بنيانگذار جمهوري اسلامي بر شمرد و تاكيد كرد : اين ويژگي هاي رفتاري مي تواند سرلوحه زندگي دانشجويان و دانش آموزان قرار گيرد.
نماينده عالي دولت در مازندران گفت : بنيانگذار جمهوري اسلامي از لحاظ سياسي از هوشمندي و درايت بالايي برخوردار بود و اين ويژگيو رفتار سياسي هم مي تواند براي آيندگان درس آموز باشد.
وي افزود : انتخاب آيت الله خامنه اي به عنوان رهبر انقلاب اسلامي از سوي خبرگان رهبري بهترين انتخاب اين مجلس بود و امروز راه و روشي كه از سوي معمار جمهوري اسلامي تدوين شده بود از سوي معظم له در حال اجراست.
رئيس شوراي توسعه و برنامه ريزي مازندران همچنين توزيع بودجه تملك دارايي استان را از سوي سازمان مديريت و برنامه ريزي متوازن و عادلانه توصيف كرد و گفت : با از سرگيري فعاليت سازمان مديريت و برنامه ريزي در دولت تدبير و اميد ، عملكرد بودجه اي از شفافيت قابل قبولي برخوردار شد.
وي اضافه كرد : گله مندي برخي از مديران دستگاههاي اجرايي در توزيع بودجه تملك دارايي سال جاري نيز در نشست اختصاصي بررسي و تصميم مناسب اتخاذ مي شود.
پارسال در مجموع دو هزار و 240 ميليارد ريال اعتبار تملك دارايي مازندران بود كه امسال به سه هزار و 10 ميليارد ريال افزايش يافت.
6982/1654

سرخط اخبار استان‌ها