تجليل از جايگاه امام راحل با انتشار انديشه هاي ايشان محقق مي شود

همدان-ايرنا-مسوول نهاد نمايندگي ولي فقيه در سپاه انصارالحسين (ع) همدان گفت: تجليل از جايگاه امام خميني(ره) با انتشار افكار و انديشه هاي ايشان در بين جهانيان محقق مي شود.

حجت الاسلام محمد رضوي راد روز پنجشنبه در آيين بزرگداشت سالروز ارتحال حضرت امام خميني (ره) در آموزش و پرورش همدان افزود: بايد افكار و ظرفيت وجودي امام راحل (ره) را آنطور كه بود به جامعه و نسل هاي بعد معرفي كنيم.
وي ادامه داد: انديشه هاي امام راحل از قرآن و معارف ناب اسلامي برگرفته شده و اين رمز جاودانگي امام خميني (ره) در تمام دوران ها است.
مسئول نهاد نمايندگي ولي فقيه در سپاه انصارالحسين (ع) همدان اضافه كرد: امام خميني(ره) هر آنچه كه مي گفت از قرآن و اسلام و منطبق با فطرت انسان بود و اين باعث شد كه نه تنها ايرانيان بلكه افرادي كه از كشورهاي ديگر با مليت هاي مختلف تاكنون امام خميني (ره)را نديده اند، شيفته و مشتاق افكار امام (ره)شده و نام و ياد ايشان را زنده نگاه مي دارند.
حجت الاسلام رضوي راد ادامه داد: بيرون راندن شاه خائن، پيروزي انقلاب و تشكيل نظام جمهوري اسلامي و دفع توطئه هاي داخلي و خارجي عليه انقلاب اسلامي كار بسيار دشواري بود و مديريت اين امور جز با معجزه الهي و اراده خداوند امكان پذير نبود.
وي اثبات اسلام ناب محمدي (ص) و نفي اسلام آمريكايي ، اعتماد به وعده الهي و بي اعتمادي به مستكبران، قبول داشتن مردم با تمام وجود، حمايت جدي از محرومان، مخالفت با اشرافي گري ، استقلال و رد سلطه پذيري و حمايت از مظلومان جهان را راه و اصول اساسي امام خميني (ره) دانست.
در آيين بزرگداشت بيست و هفتمين سالروز ارتحال حضرت امام خميني (ره) كه كاركنان آموزش و پرورش استان همدان و جمعي از مديران كل حضور داشتند زيارت عاشورا قرائت شد.
14 خرداد ماه سالگرد ارتحال ملكوتي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران است.
1181/6993

سرخط اخبار استان‌ها