رئيس هيات تيراندازي با كمان ايلام در سمت خود ابقا شد

ايلام - ايرنا - سردار پوركريم رئيس هيات تيراندازي با كمان ايلام با كسب اكثريت آرا براي مدت چهار سال ديگر در سمت خود ابقا شد.

به گزارش ايرنا، مجمع انتخابات رياست هيات تيراندازي با كمان ايلام روز چهارشنبه با حضور مدير كل ورزش و جوانان و اعضاي اين هيات برگزار شد.
با توجه به لغو سفر رئيس فدراسيون تيراندازي با كمان به ايلام اين مجمع با حضور مديركل ورزش و جوانان و معاون ورزشي برگزار شد.
مديركل ورزش و جوانان ايلام در اين آيين با اعلام عدم حضور رئيس فدراسيون تيراندازي با كمان گفت: اعتماد و انتخاب دوباره يك نامزد نشان دهنده مديريت خوب اين مسئول است ولي در كنار اين انتخاب مجدد مسئوليت بيشتر مي شود و بايد تلاش بيشتري براي ارتقاي جايگاه اين ورزش در استان و در كشور صورت گيرد.
بهروز حيدرزاده اظهار كرد: ما بايد در توسعه اين ورزش تلاش كنيم زيرا اين استان در اين رشته ورزشي استعدادهاي خوبي دارد كه با سياست هايي كه رئيس جديد و همكارانشان در پيش مي گيرند مي تواند در جايگاه بهتري قرار گيرد.
وي افزود: هدف ما پيشرفت ورزش استان است و بايد در راستاي توسعه آن راهكار ارائه دهيم و همگام با تقويم ورزشي فدراسيون برنامه ها را اجرا كنيم.
حيدرزاده با اشاره به انتخاب مجدد سردار پور كريم به عنوان رئيس هيات تيراندازي با كمان ايلام ادامه داد: در طول چهار سالي كه روساي هيات هاي مختلف انتخاب مي شوند ارائه عملكرد آنها بعد از هشت ماه الزامي است.
وي گفت: در طول اين هشت ماه برنامه هاي روساي هيات ها رصد مي شود كه در صورت مغايرت داشتن اين برنامه ها با اهداف و سياست هاي فدراسيون مجمع فوق العاده براي تعيين سرنوشت كاري (تغيير يا ابقا) رئيس تصميم گيري مي شود.
حيدرزاده تاكيد كرد: همه ما بايد در شكوفايي استعدادهاي موجود در استان تلاش كنيم تا شاهد پيشرفت استان در همه زمينه ها باشيم.
در اين آيين كه قرار بود با شركت پنج نامزد برگزار شود با عدم حضور 2 نامزد و انصراف 2 نامزد ديگر، سردار پوركريم با كسب 12 راي از 14 راي ماخوذه به مدت چهار سال ديگر در سمت خود ابقا شد.
انتخابات هيات تيراندازي با كمان ايلام با حضور مديركل ورزش و جوانان استان ايلام، معاون امور ورزشي و جوانان ايلام، روساي هيات هاي شهرستان ها و برخي چهره هاي ورزشي در فرهنگسراي جوان ايلام برگزار شد.
7180/9002

سرخط اخبار استان‌ها