گل محمدي: حفظ انگيزه بازيكنان ايراني براي كسب دو جام سخت است

تهران - ايرنا - سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: حفظ تمركز و انگيزه بازيكنان ايراني براي كسب جام در ليگ و جام باشگاه هاي آسيا بسيار سخت است.

به گزارش ايرنا، يحيي گل محمدي دوشنبه شب در برنامه تلويزيوني 90 با اشاره به اين مطلب افزود: نبود امكانات حرفه اي در باشگاه هاي ايراني سبب مي شود تا كسب جام در ليگ و آسيا با مشكل مواجه شود و از نظر بدني و انگيزه بازيكنان را بايد به سطحي برسانيد كه بتوانند در هر دو سو با قدرت حاضر شوند.
وي با بيان اينكه ذوب آهن امسال را به دليل مصدوميت دو بازيكن تاثيرگذار يعني مهرداد قنبري و قاسم حدادي فر با بد شانسي آغاز كرد، گفت: در جام باشگاه هاي آسيا نيز خوب عمل كرديم و در مرحله مقدماتي از نظر امتيازگيري بهترين تيم بوديم و در مرحله حذفي مي توانستيم العين را در اصفهان شكت دهيم اما با وجود شايستگي برابر اين تيم مغلوب شديم.
گل محمدي تصريح كرد : عقيده دارم كه در يك تيم تنها گرفتن جام قهرماني مهم نيست بلكه بايد ببينيم عملكرد از نظر ساختاري به چه شكل بوده است؛ زماني كه تيم ذوب آهن را تحويل گرفتم در وضعيت خوبي قرار نداشت اما با جذب بازيكنان جوان و برخي تغييرات، حركت رو به رشدي در اين باشگاه به وجود آورديم.
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان همچنين درباره ديدار هفته پاياني اين تيم برابر استقلال خوزستان گفت: علاوه بر مصدوميت رجب زاده و تبريزي، چهار بازيكن ديگر را در اختيار نداشتيم.
گل محمدي درباره تمديد قرارداد با ذوب آهن گفت: باعث افتخار من است كه در اين تيم به فعاليت ادامه دهم و در اين هفته جلسه اي با مسئولان باشگاه خواهم داشت تا شرايط اين تيم را با توجه به حضور در جام باشگاه هاي آسيا بررسي كنيم.
وي همچنين به وضعيت كاوه رضايي مهاجم تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان اشاره كرد و افزود: قرارداد اين بازيكن به همراه دو بازيكن لبناني به اتمام رسيده است.
شبك**1067**1021** 1064

سرخط اخبار ورزش