بيمارستان امام رضا (ع) سيرجان اخراج بيمار به دليل فقر مالي را تكذيب كرد

كرمان - ايرنا - رئيس بيمارستان امام رضا (ع) سيرجان، فيلم منتشر شده در فضاي مجازي درباره بيرون انداختن يك بيمار اين بيمارستان به دليل فقر مالي را تكذيب كرد و گفت: اين فيلم توسط فردي مغرض تهيه و منتشر شده است.

محمد بختياري روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در واكنش به انتشار اين فيلم در فضاي مجازي افزود: اين بيمار 57 ساله كارتن خواب و معتاد به مواد مخدر، 26 ارديبهشت ماه گذشته توسط فردي به عنوان بيمار و با علائم مشكلات تنفسي و كاهش هوشياري به بخش اورژانس و سپس توسط پرسنل به بخش داخلي بيمارستان امام رضا (ع) سيرجان هدايت مي شود.
وي اظهار كرد: حال عمومي اين فرد بعد از يك هفته بستري شدن در بيمارستان امام رضا (ع) سيرجان به نسبت بهبود مي يابد لذا به خواست خود و به منظور هواخوري و استعمال سيگار به محوطه بيرون بيمارستان مي رود.
بختياري اظهار كرد: فردي مغرض با گرفتن فيلم از وي در حالت افتاده روي زمين و انتشار آن در فضاي مجازي، اقدام به تخريب اقدامات مسئولان اين بيمارستان كرده است.
رئيس بيمارستان امام رضا (ع) سيرجان تاكيد كرد: فرد مغرض در تهيه اين كليپ سعي دارد سخناني را به بيمار القا كند.
وي افزود: مسئولان بيمارستان امام رضا (ع) سيرجان در پي انتشار اين كليپ در فضاي مجازي شكايتي را به نيروي انتظامي ارائه كرده اند.
بختياري گفت: اين بيمار روز گذشته در حالي كه همچنان با مشكلات تنفسي و ريوي ناشي از مصرف دخانيات و مواد مخدر دست و پنجه نرم مي كرد، در بخش داخلي بيمارستان امام رضا (ع) سيرجان به دليل شدت بيماري و بي نتيجه ماندن تلاش پزشكان بدرود حيات گفت.
وي اظهار كرد: جسد اين بيمار پس از 24 ساعت به يكي از بستگان وي تحويل داده شد.
حدود 2 روز قبل فيلمي از يك بيمار خوابيده روي يك كارتن در محوطه بيروني بيمارستان امام رضا (ع) سيرجان در فضاي مجازي منتشر شد.
اين فيلم فردي را نشان مي دهد كه در ظاهر اعتياد دارد و تهيه كننده فيلم با طرح پرسش هايي از وي و همچنين نشان دادن محوطه بيمارستان امام رضا (ع) سيرجان ادعا مي كند كه اين بيمار به دليل فقر مالي از بيمارستان بيرون انداخته اند.
7435/3029

سرخط اخبار استان‌ها