۳ خرداد ۱۳۹۵،‏ ۱۸:۰۲
کد خبر: 82085425
۰ نفر
سرمربي النصر: با تمام قوا به مصاف تراكتورسازي مي رويم

تبريز- ايرنا- سرمربي تيم فوتبال النصر امارات،گفت: در ديدار با تراكتورسازي تبريز با تمام نفرات و جديت كامل به ميدان خواهيم رفت.

به گزارش ايرنا، ايوان يووانويچ سرمربي تيم فوتبال النصر امارات بعد از ظهر دوشنبه در نشست خبري پيش از ديدار با تراكتورسازي تبريز، گفت: ما با تمام قوا مقابل تراكتورسازي ظاهر مي شويم و بسيار اميدواريم تا با كسب نتيجه مورد نظر به دور بعدي ليگ قهرمانان آسيا راه پيدا كنيم.
وي ادامه داد: هدف اصلي ما در ديدار فردا صعود به دور بعدي است كه اين صعود با هرنتيجه اي مي تواند رقم بخورد اما تلاش خواهيم كرد مقابل تراكتورسازي گلي دريافت نكنيم و سپس به دنبال گشودن دروازه حريف خواهيم بود.
سرمربي تيم فوتبال النصر امارات با اشاره به اينكه سه بازيكن اصلي خود را در ديدار رفت در اختيار نداشت، گفت: با اين وجود بازيكنان جايگزين بسيار خوب ظاهر شدند و نتيجه مناسبي گرفتيم و در حال حاضر اين سه بازيكن از مصدوميت رهايي يافتند و مي خواهم در بازي فردا از آنها استفاده كنم.
وي ادامه داد: بازيكن شماره هفت ما كه بهترين و بزرگترين بازيكن النصر است در بازي رفت مصدوم شد و مشكل او خوشبختانه بهبود يافته و براي بازي فردا از آمادگي كامل برخوردار است.
يووانويچ اظهار كرد: به خوبي مي دانيم تراكتورسازي در بازي فردا با حملات پردامنه تلاش خواهد كرد تا گل هاي خورده در بازي رفت را جبران كند اما ما نيز قصد داريم با برنامه مشخص و تعريف شده براي بازيكنان، وارد ميدان شويم.
وي تصريح كرد: راه هاي به گل رسيدن تراكتورسازي را مرور كرده ايم و تلاش مي كنيم در بازي فردا با ارايه يك بازي هوشمندانه حداقل تساوي و درصورت امكان پيروز از ميدان خارج شويم.
اكوكو بازيكن تيم فوتبال النصر نيز درخصوص ديدار فرداي تيمش مقابل تراكتورسازي، گفت: هدف ما در بازي فردا پيروزي و صعود به مرحله بعد است.
وي ادامه داد: براي اين بازي از آمادگي كامل برخوردار هستيم و تمام نفرات براي ديدار برگشت مقابل تراكتورسازي آماده هستند.
بازيكن تيم فوتبال النصر درخصوص حضور پرتعداد هواداران تراكتورسازي در بازي فردا، گفت: بازيكنان فوتبال در هر تيمي كه حضور داشته باشند علاقه مند به بازي در ورزشگاه هاي لبريز از تماشاگر هستند و اين موضوع براي ما نيز انگيزه زيادي ايجاد خواهد كرد.
تيم فوتبال تراكتورسازي در بازي رفت با نتيجه 4 بر يك مقابل النصر شكست خورد. ديدار برگشت اين دو تيم در ورزشگاه يادگار امام تبريز و ساعت 20 فردا ( سه شنبه) برگزار خواهد شد.
ورزشي **9118**3038** 1701