۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵،‏ ۱۷:۴۸
کد خبر: 82081363
۰ نفر
ترامپ بیل كلینتون را به تجاوزجنسی متهم كرد

نیویورك - ایرنا - دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان درانتخابات ریاست جمهوری آمریكا، بیل كلینتون رییس جمهوری پیشین آمریكا را به تجاوز جنسی و دروغ گویی در جلسه استیضاح كنگره آمریكا متهم كرد.

به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ سرمایه دار و نامزد جنجالی جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریكا در گفت وگو با شبكه خبری فاكس نیوز گفت بیل كلینتون رییس جمهوری پیشین آمریكا و همسر نامزد پیشرو حزب دموكرات در انتخابات جاری این كشور، مرتكب تجاوز و بد رفتاری های جنسی با زنان متعددی شده است و رسانه های آمریكایی را متهم كرد كه بقدر كافی به اخبار مربوط به این اتهامات نپرداخته اند.
ترامپ در پاسخ به شان هنیتی مجری برنامه های تلویزیونی این شبكه خبری كه گفت رسانه های آمریكایی با خودداری از گفت وگو با شاكیانی نظیر پاوولا جونز، جوانا برودریك ، كتلین ویلی و دیگران كه همه آن ها بیل كلینتون را به بدرفتاری های جنسی متهم كرده اند سعی در پرده پوشی می كنند، كلینتون را متهم كرد كه حتی در یكی ازاین موارد مرتكب تجاوز جنسی به یكی از قربانیان خود شده است.
نامزد جنجالی جمهوریخواهان آمریكا ادامه داد كه بیل كلینتون برای گریز از مجازاتهای ناشی از اتهامات به پرداخت حق السكوت های گزافی تن داده و در جلسه استیضاح خود درمورد این اتهامات آشكارا دروغ گفته است.
وی رسانه های آمریكایی و بخصوص رسانه های سیاسی این كشور در این موارد را به برخوردی غیر منصفانه با خود متهم كرد و گفت بسیاری از این رسانه ها از پرداختن به ماجرا هایی از این قبیل در مورد كلینتون پرهیز كرده اند.
ترامپ تاكنون هیلاری كلینتون وهمسرش بیل كلینتون را مورد حملات تند و سنگینی قرار داده بود اما این نخستین باری است كه رییس جمهوری پیشین این كشور را به تجاوز جنسی متهم می كند.
اشاره ترامپ به شكایت زنی بنام جوانا برودریك است كه با شكایت ازبیل كلینتون او را متهم كرده بود كه در زمان نامزدی خود در انتخابات فرمانداری ایالت آركانزاس به او تجاوز كرده است.
اروپام-4-541 ** شبد ** 1095