سخنگوي شوراي شهر مياندوآب استفعاي شهردار اين شهر را تكذيب كرد

مهاباد- ايرنا- سخنگوي شوراي اسلامي شهر مياندوآب اعلام كرد: شهردار اين شهر استعفا نداده و شوراي شهر نيز تصميمي براي عزل وي ندارد.

فرزاد مشكيني روز سه شنبه در گفت و گو با ايرنا، ضمن رد تمامي شايعات در شبكه هاي اجتماعي مبني بر استعفاء يا عزل شهردار اين شهر افزود: تاكنون هيچ در خواستي مبني بر كناره گيري شهردار مياندوآب از سوي وي به شوراي شهر ارسال نشده است.
وي اظهار كرد: شوراي اسلامي شهر نيز هنوز تصميم جديدي در رابطه با شهردار اتخاذ نكرده و حتي عزل وي در دستور كار اين شورا قرار ندارد.
مشكيني با بيان اين كه رضايت شهروندان از عملكرد شهرداري براي شوراي شهر ملاك است، گفت: رضايت شهروندان در كنار نظارت شوراي اسلامي شهر بر عملكرد قانون مدارانه شهردار در تصميم گيري شورا تاثيرگذار است و اين شورا اجازه دخالت هاي سياسي را در تصميمات خود نمي دهد.
وي اضافه كرد: اگر چه برخي رفتارهاي سياسي از جمله انتخابات بر عملكرد شهرداري سايه افكنده بود، اما اميدواريم شهردار مياندوآب همانند گذشته و با همكاري شوراي اسلامي شهر در چهارچوب وظايف، قوانين و مقررات شهرداري و مصوبات شوراي شهر به فعاليت خود ادامه دهد.
سخنگوي شوراي شهر مياندوآب افزود: شوراي اسلامي شهر مياندوآب برخود وظيفه مي داند در جهت توسعه و آباداني شهر و خدمت رساني مطلوب به شهروندان، حمايت خود را از شهردار دريغ نكند.
به تازگي در شبكه هاي مجازي اخبار مختلفي مبني بر استعفاء و كناره گيري شهردار از سمت خود و عزل وي از سوي شوراي اسلامي شهر منتشر شده است.
شهرستان مياندوآب با بيش از 260 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي واقع شده است و بزرگترين شهرستان جنوب استان و سومين شهرستان پرجمعيت در آذربايجان غربي پس از اروميه و خوي به شمار مي رود.
6185/1905

سرخط اخبار استان‌ها