۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵،‏ ۰:۵۴
کد خبر 82056418
۰ نفر
بارسلونا دوباره صدرنشین لالیگا شد

تهران - ایرنا- تیم فوتبال بارسلونا با كسب برتری خارج از خانه 2 بر صفر مقابل رئال بتیس بار دیگر به صدرجدول رده بندی لالیگا صعود كرد.

به گزارش ایرنا، در ادامه هفته سی و ششم لیگ باشگاه های اسپانیا، شاگردان «لوییس انریكه» در تیم فوتبال بارسلونا درحالی میهمان رئال بتیس بودند كه با توجه به برتری اتلتیكومادرید و رئال مادرید برابر حریفان، برای بازگشت به صدرجدول رده بندی نیاز مبرمی به كسب سه امتیاز داشتند.
در نیمه نخست با وجود برتری كاتالان ها در روند بازی، گلی به دست نیامد. با این حال، اخراج «هیكو وسترمن» مدافع آلمانی رئال بتیس در دقیقه 35، كار را برای میزبان سخت كرد.
در دقیقه 49، اشتباه عجیب مدافع بتیس توپ را در دهانه دروازه به «ایوان راكیتیچ» رساند تا این هافبك اهل كرواسی به راحتی گل نخست دیدار را برای بارسلونا به ارمغان آورد.
در دقیقه هشتادم، پاس درعمق و تماشایی لیونل مسی به لوییس سوارز رسید تا این مهاجم اروگوئه ای گل دوم تیمش را به ثمر برساند.
لوییس سوارز با این گل، تعداد گل های خود در فصل جاری لالیگا را به 35 رساند و صدرنشین باقی ماند. هم اكنون، كریستیانو رونالدو با 31 گل در رتبه دوم جدول رده بندی گلزنان قرار دارد.
بارسلونا با كسب این پیروزی خارج از خانه با 85 امتیاز در صدرجدول قرار گرفت.اتلتیكومادرید با 85 و رئال مادرید با 84 امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.
بارسلونا در دو هفته باقی مانده لالیگا، ابتدا میزبان اسپانیول خواهد بود و سپس در زمین گرانادا به میدان می رود.
شبك **ورزشی**3783**1917