عارف : حضور حماسی مردم در مرحله دوم انتخابات بازتاب جهانی دارد

شیراز - ایرنا- «محمدرضا عارف» رئیس شورای سیاست گزاری اصلاح طلبان كشور با اشاره به خلق حماسه مردمی در هفتم اسفند ماه 94گفت: بدون شك حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای در جمعه پیش رو حماسه دیگری را در ابتدای سالجاری رقم خواهد زد كه بازتاب جهانی خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، این منتخب مردم تهران برای مجلس دهم شورای اسلامی شامگاه سه شنبه در همایش اصلاح طلبان در شهرستان ممسنی استان فارس بیان كرد: حضور یكپارچه مردم در حوزه های انتخابیه ای كه انتخابات به مرحله دوم كشیده شده است علاوه بر تاثیر جهانی سالی پر نشاط را برای سازندگی كشور رقم خواهد زد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حماسه مردم در هفتم اسفند 94 حركت ارزشمندی بود كه قطعا مردم ما در جمعه دهم اردیبهشت 95 نیز باید با فرستادن نمایندگان لیست امید به مجلس دهم، این موفقیت را تكرار خواهند كرد.
عارف اظهار داشت: گرچه تجربه نشان داده كه مردم در دور دوم انتخابات مشاركت كمتری دارند اما مردم ما برای بهبود شرایط پیش رو در این دوره از انتخابات برای نخستین بار در كشور حماسه ای دیگر در دور دوم انتخابات دهم اردیبهشت 95 به ثبت می رسانند.
عارف از همه مردم شهرستانهای ممسنی و رستم حتی كسانی كه به هر دلیلی در مرحله نخست موفق به شركت در انتخابات نشدند دعوت كرد كه با شور و نشاط بیشتری در دور دوم انتخابات و در راستای همراهی بیشتر با دولت حاضر شوند.
رئیس شورای سیاست گزاری اصلاح طلبان كشور خطاب به اجتماع باشكوه مردم گفت : بدانید كه رای تك تك شما مردم بازتاب بین المللی دارد و حضور شما در پای صندوق های رای بر اقتدار و مشروعیت نظام ما نزد جهانیان می افزاید.
مرحله نخست انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه هفتم اسفند 94 برگزار شد.
در این مرحله منتخبان مردم در 11 حوزه انتخابیه استان فارس مشخص شدند و به مجلس راه یافتند و كار انتخاب نمایندگان چهار حوزه انتخابیه شیراز، داراب و زرین دشت، ممسنی و رستم و نی ریز و استهبان به مرحله دوم كشیده شد.
تبلیغات دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی كه از پنجشنبه دوم اردیبهشت 95همزمان با سراسر كشور در چهار حوزه انتخابیه فارس آغاز شده، ساعت هشت صبح پنجشنبه نهم اردیبهشت ماه پایان خواهد یافت.
یك هزار و 217شعبه برای برگزاری دور دوم انتخابات در چهار حوزه انتخابیه فارس پیش بینی شده است.
مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی رو جمعه دهم اردیبهشت برگزار خواهد شد.
ممسنی به مركزیت نورآباد در 158كیلومتری غرب شیراز واقع شده است.
7366/ 5054*شبس*1613