منتخب تهران در مجلس دهم:كرامت انسانی با گشت نامحسوس بدست نمی آید

شهركرد-ایرنا-یكی از منتخبان حوزه انتخابیه تهران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاكید كرد:كرامت انسانی را نمی توان با گشت های نامحسوس بدست آورد.

به گزارش ایرنا، محمود صادقی سه شنبه شب در ستاد انتخاباتی یكی از نامزدهای راه یافته به مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اردل،فارسان، كوهرنگ و كیار در شهر فارسان افزود: اسلام دین مهربانی است و اخلاق اجتماعی در نگاه اسلام از روی كرامت انسانی بدست می آید .
وی تاكید كرد:باید مهربانی را در جامعه ترویج كرد و اختلاف ها را كنار گذاشت و فضای اعتماد بین مردم و حاكمیت را پیش از بیش فراهم كرد چرا كه مردم دل در گرو اسلام و ایران دارند.
صادقی اظهار داشت: باید با تاكید بر روی اصول، اندیشه ها و آزادی افراد را به رسمیت شناخت و دوستی اصولگرایان و اصلاح طلبان پیام آور وحدت و مهربانی باشد.
وی به توطئه دشمنان و گسترش گروه های تكفیری و تروریستی در منطقه اشاره كرد و گفت: مشاركت مردم در همه عرصه ها باعث تحقق امنیت پایدار می شود و این مشاركت مردم را باید همه مسوولان قدرشناس باشند.
منتخب مردم تهران در مجلس دهم افزود: رای مردم به فرموده مقام معظم رهبری حق الناس است و باید این حق به رسمیت شناخته شود و به خواسته مردم كه از صندوق آرا بیرون می آید احترام گذاشت.
صادقی، از خدمات شایسته دولت های مختلف در دوره های گذشته نیز تقدیر كرد و گفت: در دولت های مختلف برای این كشور زحمت كشیده شده است و كسی نمی تواند این زحمات را نادیده بگیرد، اما در دو دوره گذشته تدبیر و خرد كنار گذاشته شد و دولت نهم صندوق ذخیره ارزی را با حجم بالایی تحویل گرفت ولی دولت یازدهم، یك دولت ورشكسته را تحویل گرفت.
فرزند شهید صادقی از شهدای هفتم تیرماه گفت: باید با فساد در همه سطوح مقابله كرد چرا كه در دوره گذشته نفت ایران فروش نرفت و فروش نفت را به اشخاص سپردند و حتی یك دلار از این فروش به خزانه كشور تاكنون واریز نشده است.
به گزارش ایرنا،در این نشست جمعی از اصلاح طلبان چهارمحال و بختیاری حضور داشتند.
از چهارمحال و بختیاری چهار نماینده به مجلس شورای اسلامی راه می یابند كه در دور اول انتخابات دو نامزد با كسب اكثریت آرا در دو حوزه انتخابیه شهركرد، بن و سامان و لردگان انتخاب و به مجلس دهم راه یافتند و انتخابات در دو حوزه بروجن و اردل، فارسان، كیار و كوهرنگ به دور دوم كشیده شد.
بنا بر اعلام وزارت كشور دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دهم اردیبهشت برگزار می شود.
2097**1565