۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۴
کد خبر 82050973
۰ نفر
بنیاد علوی پارسال 22 هزار فقره سند واگذار كرد

تهران- ایرنا- مدیركل اجتماعی املاك علوی گفت: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب پارسال حدود 22 هزار فقره سند در پنج استان كشور با هدف حمایت از قشر كم برخوردار جامعه به واجدان شرایط اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستعضفان، «مسعود بهادران» اضافه كرد: در اجرای مرحله جدید این طرح، فردا (چهارشنبه) اسناد واگذاری رایگان 500 فقره واحد مسكونی در «كال ایمانی» منطقه مانه و سملقان در استان خراسان شمالی به واجدان شرایط واگذار می شود.
مراسم واگذاری اسناد در مسجد جامع روستای «كلاته فتح الله» با حضور رئیس بنیاد مستضعفان، استاندار خراسان شمالی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه و... برگزار می شود
به گزارش ایرنا، پنجم اردیبهشت ماه نیز رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم اهدای اسناد 500 فقره واحد مسكونی، از واگذاری سه هزار جلد اسناد املاك بنیاد علوی در شهرستان های رودسر و املش واقع در شرق استان گیلان تا پایان امسال خبر داد.
«محمد سعیدی كیا» اعلام كرد در سه استان شمالی كشور بین استانداری ها، بنیاد مستضعفان و سازمان شیلات برای سرمایه گذاری در بخش ماهیان خاویاری و پرورش ماهی در قفس تفاهمنامه مشترك امضا شد.
وی گفت: در زمینه سرمایه گذاری در بخش آبزی پروری تا ظرفیت 20تن، 10 میلیارد ریال وام پرداخت می كنیم.
سعیدی كیا درباره سرمایه گذاری در واحدهای كوچك و خرد افزود: قرار شد هر كسی كه بتواند طرحی برای تولید و اشتغال زایی ارائه كند، پس از تایید كارشناسان از طریق بانك به او تسهیلات پرداخت شود و برای امسال، پرداخت 200 میلیارد ریال تسهیلات را در استان گیلان در دستور كار داریم.
این مسئول از اعطای تسهیلات در طرح توسعه و فرآوری فندق خبر داد و گفت: بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا 30 میلیارد ریال در این زمینه وام اعطا كند.
اقتصام**9186**1961