اظهارنظر يك نامزد پست رياست فدراسيون فوتبال در مورد «كي روش»

تهران - ايرنا - يك نامزد احراز پست رياست فدراسيون فوتبال، گفت: چنانچه در مجمع انتخاباتي به پيروزي دست يابم، «كارلوس كي روش» به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال ايران به كار خود ادامه خواهد داد.

«عزيزالله محمدي» روز سه شنبه در حاشيه آيين بزرگداشت مرحوم «مهرداد اولادي» بازيكن تيم فوتبال ملوان بندرانزلي در تهران در گفت وگو با خبرنگاران گفت: كي روش تا پايان جام جهاني 2018 با فدراسيون قرارداد دارد و بعد از جام ملت هاي آسيا در استراليا نيز عملكرد مناسبي از خود به جاي گذاشته است.
وي با اشاره به اينكه «كي روش» تيم ملي فوتبال ايران را به سوي جوانگرايي سوق داده است، گفت: بها دادن به بازيكناني چون سعيد عزت الهي و عليرضا جهانبخش از اقدامات اين مربي تلقي مي شود و لازم است ادامه كار نيز به عهده خود وي باشد.
عزيزمحمدي ادامه داد: بايد كي روش و مسوولان فدراسيون در چارچوب وظايف محوله كارها را پيش ببرند و اگر رئيس فدراسيون باشم، اين مربي پرتغالي قطعا به كار خود ادامه خواهد داد و در راستاي وظايف فني با حمايت فدراسيون، صحبت خواهد كرد.
اين مدير فوتبالي در باره آغار به كار مركز پزشكي فوتبال ايران گفت: اين مركز مي تواند بازيكنان را قبل از حضور در رقابت هاي مختلف و در حين برگزاري ديدارها، از نظر آسيب شناسي ورزشي مورد بررسي قرار دهد تا مشكلي براي آنها ايجاد نشود.
وي در خصوص صحبت هاي مصطفي آجورلو و مهدي تاج ديگر نامزدهاي احراز پست رياست فدراسيون فوتبال كه اعلام كردند، اقدامات لازم را براي رئيس شدن انجام داده اند، گفت: نظرشان محترم است، اما من در مدت زمان چهار سال كه در ليگ برتر فوتبال به عنوان رئيس فعاليت مي كردم، نظم و انضباط را به ليگ تزريق كردم. حضور داور ايراني در شهرآورد پايتخت و انجام رقابت ها در ساعت هشت شب از دستاوردهاي مثبتم در ليگ بوده است.
وي افزود: در انتخابات گذشته راي نياوردم و اميدوارم امسال با حضور تاثيرگذار خود سبب تحولات اساسي در فوتبال ملي و باشگاهي شوم. سعي مي كنم در برنامه هاي خود براي درآمدزايي باشگاه ها، اقدامات خوبي داشته باشم تا باشگاه ها روي پاي خود بايستند تا براي سفر به شهرهاي ديگر با مشكل بي پولي براي خريد بليت مواجه نشوند.
ورزشي**3783**9029**1545

سرخط اخبار ورزش