۲۸ فروردین ۱۳۹۵،‏ ۱۰:۴۴
کد خبر: 82036740
۰ نفر
انتصاب دبير دومين جشن انجمن عكاسان سينماي ايران

تهران- ايرنا- رئيس انجمن عكاسان سينماي ايران دبير دومين جشن عكاسان سينماي ايران شد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگي ايرنا از روابط عمومي انجمن عكاسان سينماي ايران، علي نيك رفتار رئيس انجمن عكاسان سينماي ايران از طرف شوراي سياستگزاري اين جشن متشكل از شهاب الدين عادل، حافظ احمدي، نادر فوقاني و بهرنگ دزفولي زاده به عنوان دبير دومين جشن عكاسان سينماي ايران انتخاب شد.
همچنين از سوي دبير جشن، محمد مهدي دل خواسته نيز به عنوان دبير اجرايي و حسن شجاعي به عنوان دبير مسابقه عكس انتخاب شده اند.
همكاران و عكاسان سينما براي ديدن فراخوان مسابقه مي توانند به سايت رسمي انجمن عكاسان سينماي ايران به نشاني www.irssp.ir مراجعه كنند.
شركت براي همه عكاسان سينماي ايران ( عضو انجمن و غير عضو) آزاد است وعكس فيلمهاي سينمايي توليد و يا اكران سال 1394 شرايط حضوردراين مسابقه را دارند.
آخرين مهلت ارسال عكس هاي سينمايي به دبيرخانه جشن 31 فروردين ماه 1395 در نظر گرفته شده است و شركت كنندگان مي‌توانند تا اين زمان آثار خود را به خانه سينماي شماره دو به آدرس وصال شيراز، نرسيده به چهار راه طالقاني، پلاك 28- از ساعت 13 الي 19 به دبير اين بخش تحويل دهند.
دومين جشن انجمن عكاسان سينماي ايران 23 ارديبهشت ماه در باغ موزه قصر برگزار خواهد شد.
ضمنا فعاليت اعضاي اجرايي جشن از مدتي قبل در ستاد دومين جشن عكاسان سينماي ايران آغاز شده است و با توجه به دارا بودن شرايط حضور آنها در مسابقه، به دليل بر عهده گرفتن فعاليتهاي اجرايي در بخش هاي مختلف، تنها در بخش جنبي اين رويداد شركت مي كنند.
فراهنگ**9246**1569