مسابقات طناب كشي آذربايجان غربي با قهرماني تيم سردشت پايان يافت

مهاباد- ايرنا- مسابقات طناب كشي قهرماني بزرگسالان آذربايجان غربي با قهرماني تيم سردشت در شهرستان بوكان پايان يافت.

به گزارش خبرنگار ايرنا، مسابقات طناب كشي قهرماني آذربايجان غربي به صورت دوره اي و در دو مرحله در بوكان برگزار شد و در دوره دوم و پاياني اين مسابقات، روز جمعه تيم شهرستان سردشت به مقام نخست دست پيدا كرد و تيم هاي بوكان و نقده نيز به ترتيب به مقام هاي دوم و سوم دست پيدا كردند.
دور دوم اين مسابقات با حضور شش تيم بوكان الف و ب، سردشت، اروميه و نقده الف و ب برگزار شد كه در مرحله پاياني، تيم اروميه حضور پيدا نكرد و مسابقات با شركت پنج تيم برگزار شد.
در اين مرحله، تيم هاي شركت كننده به صورت دوره اي با هم به رقابت پرداختند و در نهايت تيم شهرستان سردشت با كسب بيشترين امتياز به عنوان قهرمان مسابقات انتخاب شد.
تيم سردشت به عنوان نماينده آذربايجان غربي در مسابقات كشوري اين رشته ورزشي حضور پيدا مي كند.
به گزارش ايرنا، مسابقات طناب كشي آذربايجان غربي در سالن بدنسازي آراسته فر بوكان با حضور 12 تيم از هفت شهرستان از جمله اروميه، نقده الف و ب، سردشت، مهاباد الف و ب، مياندوآب، تكاب و بوكان الف و ب در دو مرحله برگزار شد.
مرحله نخست اين مسابقات با حضور تيم هاي شركت كننده در سه گروه چهار تيمي برگزار شد كه در پايان، شش تيم شامل تيم هاي بوكان الف و ب، نقده الف و ب، اروميه و سردشت به مرحله بعدي صعود كردند.
شهرستان بوكان با 227 هزار نفر جمعيت در جنوب آذربايجان غربي واقع شده و يكي از قطب هاي مهم ورزشي در اين استان به شمار مي رود.
7510/3020/1905