شكست دور از انتظار رئال مادريد و تساوي نامداران در ليگ قهرمانان اروپا

تهران - ايرنا- دور رفت از مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا با شكست دور از انتظار رئال مادريد مقابال وولفسبورگ آلمان و تساوي نامداران در پاريس همراه شد.

به گزارش ايرنا، چهارشنبه شب و در آخرين ديدارهاي مرحله يك چهارم نهايي ليگ قهرمانان در قاره سبز، رئال مادريد اسپانيا كه سرمست از پيروزي بزرگ در ال كلاسيكو عازم آلمان شده بود برابر وولفسبورگ كه اين روزها شرايط چندان خوبي در بوندسليگاي آلمان ندارد، قرار گرفت.
برخلاف انتظار اين تيم وولفسبورگ بود كه در سايه حمايت هوادارنش از خستگي بازيكنان مادريدي نهاطت بهره را در دقايق ابتدايي برد و بازي را تهاجمي آغاز كرد.
دو گل متوالي از «ريكاردو رودريگز» و «ماكسي آرنولد» سبب شد تا وولفسبورگ نيمه نخست را با برتري 2 بر صفر به اتمام برساند.
در نيمه دوم تلاش شاگردان زين الدين زيدان در رئال مادريد كه طراوت هميشگي را نداشتند براي جبران نتيجه ثمربخش نبود تا وولفسبورگ با برتري 2 بر صفر اين ديدار را به اتمام رسانده و اميدهاي خود را براي صعود افزايش دهد.
در اواخر نيمه نخست اين ديدار، «كريم بنزما» مهاجم نامدار فرانسوي رئال مادريد به دليل مصدوميت زانو، تعويض شد.
در ديگر ديدار همزمان، تيم هاي متمول پاري سن ژرمن فرانسه و منچسترسيتي انگليس در ورزشگاه پارك دوپرنس شهر پاريس به مصاف هم رفتند كه تلاش اين دو باشگاه بزرگ اروپا با تساوي 2 بر 2 همراه شد.
زلاتان ابراهيموويچ و آدرين رابيوت براي پاري سن ژرمن گلزني كردند و كوين دي بروين و فرناندينيو گلزنان منچسترسيتي بودند. در اين ديدار ابراهيمويچ يك ضربه پنالتي را در نيمه نخست در مصاف با جو هارت، دروازه بان سيتي از دست داد.
پيش از اين و در ديگر ديدارهاي دور رفت مرحله يك چهارم نهايي، بارسلوناي اسپانيا 2 بر يك از سد اتلتيكومادريد ديگر نماينده اسپانيا گذشت و بايرن مونيخ آلمان با يك گل، بنفيكاي پرتغال را شكست داد.
ديدارهاي دور برگشت طي روزهاي سه شنبه و چهارشنبه هفته آينده (24 و 25 ) فروردين ماه برگزار مي شود.
ورزشي**3783**1983**1917

سرخط اخبار ورزش