اعتبار نامه نماينده منتخب مردم آستارا در مجلس تقديم وي شد

آستارا - ايرنا - اعتبارنامه ولي داداشي نماينده منتخب مردم شهرستان آستارا طي مراسمي با حضور اعضاي هيات اجرايي و هيات نظارت دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي تقديم وي شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، فرماندار شهرستان آستارا روز چهارشنبه در اين مراسم با تقدير از زحمات و تلاش هاي دست اندركاران برگزاري دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي گفت: انتخابات مجلس دهم با نقش آفريني مردم تمام شد و اكنون با سپري شدن رقابت هاي انتخاباتي ، دوران خدمت به مردم با تفاهم و همدلي آغاز شده است.
سيروس شفقي حضور مردم در انتخابات مجلس دهم را پرشور و در عين حال مسئولانه خواند و بيان كرد: مردم پيروز اصلي عرصه انتخابات بودند چرا كه در انتخابات به عشق انقلاب و رهبري وارد عرصه شدند.
وي بر ضرورت توجه و عمل به شعار سال توسط مسئولان تاكيد كرد و گفت: دولت در راستاي سياست هاي اقتصاد مقاومتي مورد تاكيد مقام معظم رهبري از هيچ تلاشي دريغ نمي كند.
نماينده منتخب مردم آستارا در دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي نيز در اين مراسم افزود: تمامي عوامل و دست اندركاران در انتخابات اخير تلاش كردند تا در يك فضايي امن، اين آزمون بزرگ برگزار شود.
ولي داداشي بيان كرد: با تمام توان در جهت برطرف كردن مشكلات مردم با تكيه بر اصل وحدت و همدلي تلاش خواهيم كرد.
ولي داداشي در سال 1360 در شهر مرزي بندر آستارا متولد شد ، وي داراي مدرك كارشناسي ارشد الهيات از دانشگاه شهيد بهشتي تهران بوده و هم اينك در حال اتمام دوره دكتراي فقه از حوزه علميه قم است.
ولي داداشي قبل از انتخابات نمايندگي دوره دهم مجلس شوراي اسلامي به كار تدريس در حوزه و دانشگاه مشغول بود.
پنج سال سابقه تدريس در دانشگاه و كسب كرسي تدريس در دانشگاه شهيد بهشتي و دانشكده علوم پزشكي اين دانشگاه از جمله سوابق تحصيلي و شغلي اين نماينده منتخب است.
از ولي داداشي به عنوان جوان ترين نماينده منتخب در استان گيلان ياد مي شود.
در دهمين دوره از انتخابات مجلس شوراي اسلامي، 50 هزار و 866 نفر از اهالي شهرستان آستارا معادل 83 درصد در پاي صندوق هاي راي حاضر شدند.
در اين دوره از انتخابات مجلس 15 نامزد براي كسب يك كرسي نمايندگي اين شهرستان در خانه ملت با هم رقابت كردند كه در نتيجه ولي داداشي با كسب 14 هزار و 173 راي منتخب مردم آستارا در مجلس شوراي اسلامي شد.
شهرستان 86 هزار نفري آستارا در غرب استان گيلان واقع است.
7105/2007