خطيبي: هواداران ماشين سازي فردا باغشمال را پر كنند

تبريز- ايرنا- سرمربي تيم فوتبال ماشين سازي تبريز با تاكيد بر نقش مهم هواداران اين تيم در نتيجه گيري هاي اخير، از هواداران اين تيم و فوتبال دوستان تبريزي درخواست كرد فردا در بازي مقابل ايرانجوان بوشهر، استاديوم پير باغشمال را پر كنند.

رسول خطيبي روز يكشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا، افزود: خيلي دوست دارم بار ديگر ورزشگاه باغشمال به عشق ماشين سازي پر شود تا اين تيم قديمي آذربايجان به روزهاي اوج خود برگشته و پس از سال ها به ليگ برتر راه يابد.
وي اظهاركرد: امروز ماشين ‌سازي بيش از هر زمان ديگري به يار دوازدهم نياز دارد و اميدواريم كه هواداران پرشور، متعصب و وفادار سبزهاي تبريز ورزشگاه خاطره انگيز باغشمال را به سان روزهاي پرشكوه دهه 70 پر كرده و ما را با انگيزه اي مضاعف به ديدار با حريف راهي كنند.
خطيبي ، وضعيت روحي و رواني و فني ماشين سازي براي روياروئي با ايرانجوان بوشهر را مطلوب توصيف كرد و گفت: تيم ما در حال حاضر وضعيت بسيار خوبي دارد و با روحيه اي بالا و آمادگي كامل عزم خود را براي كسب يك پيروزي خانگي مقابل ايرانجوان جزم كرده ايم.
وي افزود: در بازي فردا حامد پاكدل را به دليل محروميت و فرزاد محمدي را به دليل مصدوميت در اختيار نخواهيم داشت اما با تمام قوا براي كسب هر سه امتياز اين بازي تلاش مي كنيم.
خطيبي با اشاره به شانس بالاي تيمش براي صعود به ليگ برتر، اظهار كرد: صعود ماشين سازي به ليگ برتر افتخاري است كه نصيب مردم آذربايجان و شهر تبريز خواهد شد و نام من يا شخص ديگري در اين باره مطرح نيست و اين نام باشگاه قديمي ماشين سازي است كه براي همه مهم است و اميدواريم كه بتوانيم در ادامه بازي ها با حفط همين روند يك سهميه ديگر را براي استان آذربايجان شرقي به ارمغان آوريم.
ديدار تيم هاي ماشين سازي تبريز و ايرانجوان بوشهر از هفته 32 رقابت هاي ليگ دسته اول باشگاه هاي كشور فردا /دوشنبه/ راس ساعت 16 و 15 دقيقه در ورزشگاه باغشمال ( تختي ) برگزار مي شود.
ماشين سازان تبريزي هم اكنون با 51 امتياز در رده سوم جدول رده بندي ليگ دسته اول قرار دارند.
سه تيم اول ليگ دسته اول باشگاه هاي ايران در فصل جاري به طور مستقيم به ليگ برتر فصل آينده راه مي يابند.
3038/518