۱۱ فروردین ۱۳۹۵،‏ ۲۲:۰۵
کد خبر: 82017180
۰ نفر
كمالوند: رویارویی گسترش فولاد و ذوب آهن سراسر تاكتیكی خواهد بود

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: تقابل این تیم با ذوب آهن اصفهان از هفته بیست و چهارم لیگ برتر باشگاه های كشور، سراسر تاكتیكی و جذاب خواهد بود.

«فراز كمالوند» روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن، با اشاره به اینكه این تیم ها به لحاظ فنی از تیم های برتر لیگ هستند، اظهار كرد: هر دو تیم فوتبالی مبتنی بر حركات تاكتیكی و حفظ توپ ارایه می كنند كه این امر بدون تردید سبب جذابیت، زیبائی و تماشاگر پسند شدن بازی خواهد شد كه هواداران حاضر در ورزشگاه از تماشای چنین دیداری لذت می برند.
وی از تیم ذوب آهن به عنوان تیم برزگ كه كادرفنی كاربلد و مجربی دارد، نام برد و افزود: بازی در برابر چنین تیمی برای ما بسیار دشوار است، اما با آنالیزی كه روی تیم حریف كرده ایم، تلاش می كنیم تا با حداكثر امتیازات زمین بازی را ترك كنیم.
كمالوند با اشاره به اینكه رویارویی با ذوب آهن برای گسترش فولاد در آغاز مجدد لیگ برتر بسیار سخت است، گفت: جایگاه این تیم در لیگ برتر، رسیدن به فینال جام حذفی و شكست ناپذیری آنها در لیگ قهرمانان آسیا نشان دهنده قدرت تاكتیكی و فنی و البته روحی و روانی آنها است.
وی داشتن خط هافبك و مهاجمان قدرتمند را از نقاط قوت برجسته تیم ذوب آهن بیان كرد و افزود: ما نیز با توجه به ارایه بازی های منسجم و تاكتیكی در هفته های اخیر به هماهنگی مناسبی در خطوط سه گانه رسیده ایم و اطمینان دارم ارایه كننده بازی خوب و جذاب مقابل حریف خود خواهیم بود.
سرمربی گسترش فولاد تبریز از مصدومیت محمذ نصرتی مدافع تیم خود خبر داد و گفت: این بازیكن در جریان بازی تداركاتی از ناحیه پا دچار آسیب شدیدی شد و تا پایان فصل نمی تواند بازی كند، ضمن اینكه داریوش شجاعیان هافبك ملی پوش خود را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.
كمالوند ابراز امیدواری كرد بازیكنان جایگزین بتوانند جای خالی نفرات اصلی در بازی مقابل ذوب آهن را به خوبی پر كنند.
وی از هواداران فوتبال آذربایجان درخواست كرد تا با حضور پرتعداد خود در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد، این تیم را در بازی فردا (پنجشنبه) مورد حمایت و تشویق های خود قرار دهند تا نماینده آذربایجان در لیگ برتر بتواند با كسب یك نتیجه مطلوب جایگاه خود را در نیمه بالای جدول حفظ و تثبیت كند.
كمالوند، تماشاگران را سرمایه های اصلی فوتبال تبریز دانست و اظهار كرد: در حال حاضر هر دو تیم تراكتورسازی و گسترش فولاد در لیگ برتر و همچنین ماشین سازی در لیگ دسته اول باشگاه های كشور به شدت نیازمند پشتیبانی هواداران هستند، تا با كسب نتایج درخشان در لیگ ها بتوانند از نام و اعتبار فوتبال آذربایجان به خوبی دفاع كنند.
دیدار تیم های گسترش فولاد و ذوب آهن فردا (پنجشنبه) راس ساعت 15 و 30 دقیقه در ورزشگاه بنیان دیزیل برگزار می شود.
گسترش فولاد با 31 امتیاز در رده هشتم و ذوب آهن با 38 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.
یحیی گل محمدی سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان به دلیل تاخیر در پرواز به تبریز به كنفرانس خبری قبل از بازی نرسید.
شبس*/518/3038*1613