اقتصاد مقاومتي با اقدام و عمل تحقق مي يابد

اصفهان-ايرنا- امام جمعه موقت اصفهان گفت: اقتصاد مقاومتي با شعار، برگزاري همايش،،سخنراني، سمينار و ارائه مقاله تحقق نمي يابد بلكه نيازمند اقدام و عمل است.

به گزارش ايرنا، حجت الاسلام و المسلمين سيد مجتبي ميردامادي در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته اصفهان با تجليل از پيام نوروزي و سخنراني رهبر معظم انقلاب در بارگاه امام هشتم (ع )افزود: همه بايد با استفاده از توان داخلي و بهره گيري از همه ظرفيت ها براي تحقق اقتصاد مقاومتي تلاش كنيم .
وي برگزاري سمينار، همايش و سخنراني و ارئه مقاله در اين زمينه را شعاري دانست و گفت: در اين زمينه بايد برنامه ريزي كرد و گام هاي عملي برداشت.
وي اظهاركرد: هنر اين است كه استعداد جوانان، نخبگان، تحصيل كرده هاي دانشگاه و مخترعان را به كار گيريم و نيازي به خارج نداشته باشيم و اسلام نيز همين را مي خواهد.
امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به اينكه با اقتصاد مقاومتي و تكيه بر توان داخلي بيكاري و ساير مشكلات كشور حل مي شود گفت: تحريم ها و فشارهاي غرب نتوانست ايران را از پاي در آورد و مردم پاي مشكلات ايستادند.
حجت الاسلام و المسلمين سيد مجتبي ميردامادي با اشاره به حضور مردم در صحنه هاي مختلف تصريح كرد: بايد قدردان اين موقعيت و موهبت الهي بود و تا مي شود به اين مردم پاك و خدا جو خدمت كنيم و نگذاريم مشكلات آنها را به اين انقلاب دلسرد كند.
وي گفت: غربي ها مي گويند موشك نداشته باشيد مانور برگزار نكنيد ولي انها در خارج از سرزمين خود از جمله خليج فارس دست به مانورهاي نظامي مي زنند.
امام جمعه موقت اصفهان در ادامه ، فراز هايي از بيانات رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوي را قرائت كرد.
وي همچنين در خطبه اول بر رعايت عفاف و حجاب ،عفت و پادامني و اخلاق اسلامي،خودسازي و تزكيه تاكيد كرد.
8114 / 1339/ 1257