آناليز هند و تمرين در سالن، برنامه ملي پوشان/ انصاري فرد و جهانبخش اضافه شدند

تهران- ايرنا- بازيكنان تيم ملي فوتبال ايران به برنامه آماده سازي خود پيش از ديدار برابر هند ادامه دادند و كارلوس كي روش سرمربي تيم ملي نيز نكات مورد نظر خود را به بازيكنانش گوشزد كرد.

به گزارش ايرنا از سايت فدراسيون فوتبال، بازيكنان تيم ملي كه خود را آماده ديدار روز پنج شنبه برابر هند مي كنند، عصر امروز به تماشاي تصاوير ويديويي بازي حريف خود پرداختند و كارلوس كي روش نكات مدنظر خود را حين پخش اين فيلم به بازيكنان گوشزد كرد.
ملي پوشان پس از پايان اين آناليز ويديويي به سالن بدنسازي محل اقامت خود رفتند تا تمرينات كششي را با استفاده از رول و تشك انجام دهند.
كريم انصاري فرد و عليرضا جهانبخش هم پس از پايان وظايف باشگاهي شان امروز به ساير بازيكنان اضافه شدند و در جلسه آناليز و همينطور تمرين عصر در كنار ساير بازيكنان حاضر بودند.
عليرضا حقيقي هم كه دوران نقاهت خود را پشت سر مي گذارد، عصر امروز با حضور در محل اقامت تيم ملي زير نظر پزشكان تمرينات خود را انجام داد.
تيم ملي فوتبال ايران روز پنجشنبه پنجم فروردين ماه و در چارچوب مرحله دونم انتخابي جام جهاني 2018 روسيه ميزبان تيم ملي فوتبال هند است و در روز دهم فروردين ماه نيز در ورزشگاه آزادي تهران با عمان ديدار خواهد كرد.
ورزشي**9129**1429