بازديد استاندار كرمان از مركز استان در آخرين روز سال

كرمان - ايرنا - استاندار كرمان در آخرين روز سال 1394 از بخش هاي مختلف شهر كرمان، پروژه هاي عمران شهري در دست اجرا و نحوه خدمات رساني به مسافران نوروزي بازديد كرد.

به گزارش ايرنا عليرضا رزم حسيني شامگاه شنبه همراه با معاون عمراني و معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري، مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان، معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان، شهردار كرمان، جمعي ديگر از مسئولان و خبرنگاران از سطح شهر كرمان بازديد كرد.
وي ضمن رونمايي از تنديس استاد باستاني پاريزي، از ستاد خدمات سفر استان كرمان بازديد كرد و روند ارائه خدمات به مسافران نوروزي را مورد بررسي قرار داد.
استاندار كرمان در ادامه تقاطع غيرهمسطح گنبد جلبيه را به صورت رسمي افتتاح و از درياچه مصنوعي جنگل قائم و پرديسان قائم بازديد كرد.
عمليات اجرايي تقاطع غير همسطح جبليه در مسير حركت به سمت مسجد صاحب الزمان (عج)، گلزار شهدا، پرديسان قائم و گنبد جبليه آبان امسال با حضور استاندار كرمان آغاز شد.
رزم حسيني همچنين از بوستان قلعه دختر و قلعه اردشير بازديد و در ادامه از محور گردشگري هفت باغ علوي در مسير كرمان به شهر ماهان ديدن كرد.
پروژه پياده روسازي و هفت سين ميدان كوثر از ديگر برنامه هاي بازديد نوروزي استاندار كرمان در آستانه سال نو بود.
پروژه بهينه سازي روشنايي بلوار جمهوري اسلامي حد فاصل ميدان آزادي تا پل راه آهن نيز شامگاه گذشته (جمعه) با حضور استاندار و جمعي از مسئولان در شهر كرمان افتتاح شد.
اجراي طرح هاي مختلف عمران شهري بويژه احداث تقاطع هاي غير همسطح از سال گذشته در شهر كرمان آغاز شد و همچنان ادامه دارد.
استاندار كرمان در بازديدهاي دوره اي به همراه مسئولان استاني و كشوري در جهت تسريع و تسهيل روند اجراي اين طرح ها در شهر تاريخي كرمان تلاش مي كند.
با وجود ايجاد كارگاه هاي متعدد اجراي پروژه در نقاط مختلف شهر كرمان اما شهرداري كرمان و ساير دستگاه هاي عضو ستاد خدمات سفر براي حضور و اقامت ميهمانان نوروزي در مركز استان تمهيدات لازم را بكار گرفته اند.
7440/3028

سرخط اخبار استان‌ها