۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۲۰:۵۸
کد خبر: 82007944
T T
۰ نفر
طرح ضربتي كنترل مواد غذايي در ديلم اجرايي شد

گناوه-ايرنا- مسئول بهداشت محيط و حرفه اي شبكه بهداشت ودرمان ديلم گفت: در آستانه سال نو و ورود جمعيت گردشگر به اين شهرستان طرح ضربتي كنترل و نظارت بر موادغذايي اجرايي شد.

فاطمه عليمرادي روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا هدف از اجراي طرح را كنترل و نظارت بر اماكن تهيه و توزيع مواد غذايي و جمع آوري مواد غذايي غيرقابل مصرف و تامين سلامت همشهريان و مسافران نوروزي عنوان كرد.
وي گفت: در راستاي اين طرح كه چهار گروه از بازرسان بهداشت محيط در شهرديلم و امام حسن مشاركت داشتند، مقدار 102 كيلو گرم مواد غذايي غير قابل مصرف جمع آوري شد.
وي گفت: اين طرح در محدوده خيابان هاي اصلي شريعتي،پاسداران،بازار كويتي وخيابان هاي فرعي انجام و مواد غذايي شامل انواع سس، چاي، آبميوه، موادكنسروي، مواد لبني و انواع فراورده هاي گوشتي و مواد آرايشي بهداشتي بود كه پس از جمع آوري معدوم شد.
مسئول واحد بهداشت محيط شبكه بهداشت ديلم افزود: با توجه به حساسيت ايام تعطيلات نوروز و حضور هموطنان در اين شهرستان ، بازرسان بهداشت محيط به صورت مشترك با ادارات دامپزشكي،صنعت و معدن ،اتاق اصناف و تعزيرات حكومتي بازديد هاي نوروزي را در اين ايام بصورت مستمر ادامه مي دهند.
وي از شهروندان خواست پيشنهاد و انتقادات و همچنين گزارش هاي تخلفات بهداشتي را از طريق سامانه 190و يا ازطريق تماس با شماره 33244037 به واحد بهداشت محيط و حرفه اي شبكه بهداشت ديلم اطلاع دهند.
شهرستان گردشگري ديلم در منتهي اليه شمالي استان بوشهر قراردارد.
6164/1656

سرخط اخبار استان‌ها