پیش بینی انجام روزانه 255 پرواز از فرودگاه امام خمینی(ره) در ایام نوروز

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام كرد: پروازهای نوروزی این فرودگاه از 25 اسفندماه سیر صعودی به خود گرفته به طوری كه روزهای آخر امسال و ابتدای سال 95 به گونه ای است كه تا 255 پرواز در این فروگاه انجام می شود.

به گزارش ایرنا، از پایگاه اطلاع رسانی شركت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، حمیدرضا سیدی افزود: پروازهای فوق العاده و افزایش 20 درصدی پروازها در فرودگاه امام خمینی(ره) تا اواخر تعطیلات سال جدید ادامه دارد و این روال پس از تعطیلات به حال عادی باز خواهد گشت.
وی با بیان اینكه بیشتر پروازهای خارجی ایران از این فرودگاه انجام می شود، از مسافران نوروزی دعوت كرد برای اطلاع از پروازهای خود با مراجعه به سامانه اطلاعات پرواز فرودگاه از شریط پرواز آگاهی یابند و كاركنان شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) برای خدمت رسانی بیشتر به هموطنان در تعطیلات نورزی آمادگی دارند.
به گزارش ایرنا، فرودگاه امام خمینی(ره) كه به شهر فرودگاهی شناخته می شود در فاصله 35 كیلومتری تهران و در جاده تهران - قم قرار گرفته و این فرودگاه به لحاظ تعداد پرواز، با انجام 46 هزار و 410 پرواز در 11 ماهه امسال، مقام سوم را در میان فرودگاه‌های كشور به خود اختصاص داده است.
این فرودگاه در این مدت موفق به جابه جایی 6 میلیون و 652 هزار و 747 نفر مسافر میان تهران و بیش از 30 كشور جهان شد.
اكنون یك هتل در بخش جنوبی فرودگاه برای ارائه خدمت مسافران ساخته شده و خطوط حمل و نقل مسافر از جمله تاكسیرانی و اتوبوسرانی نیز مسافران را از این فرودگاه به تهران و سایر شهرها منتقل می‌كنند.
اقتصام ** 1559 ** 2023

سرخط اخبار اقتصاد