پيام تبريك استاندار خراسان شمالي به مناسبت فرارسيدن عيد نوروز

بجنورد- ايرنا- استاندار خراسان شمالي طي پيامي ضمن تبريك فرارسيدن عيد نوروز، سالي توام با بهروزي و توفيق براي هم استاني هاي عزيز را از درگاه ايزد منان آرزو كرد.

متن پيام به شرح ذيل مي باشد:
بسم الله الرحمن الرحيم
«يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبر الليل و النهار يا محول الحول والاحوال حول حالنا الي احسن الحال »
بهار از باشكوه ترين جلوه هاي خدا در جهان هستي است كه مي توان با تماشاي آن راهي به سوي خدا يافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست وبا ديدن آن رحمت و محبت خداوند را به ياد آورد وآموخت چشمه مهر ايزد همواره به سوي آدميان و همه موجودات سرازير است و ما اگر او و نشانه هايش را فراموش كنيم، او هرگز ما را فراموش نمي كند .
بهار مي‌آيد تا در گوش جانمان،مؤمنانه زمزمه كند و يادآور شود كه روزگار،هميشه بر يك قرار نمي‌ماند و قرار ما زمينيان در بي‌قراري همين روزگار و آسمان،نهفته است تا باورمان شود كه پايان هر سياهي،سپيدي و پايان هر زمستان سياه،بهاري خوش و رنگارنگ است.
و اينك در آستانه فصل بهار كه فصل اعتدال است وجلوه جمال و جولان جلال ، ازآحاد مردم شريف و قدرشناس استان و تلاش مسئولان و كاركنان دستگاههاي اجرايي و بخش خصوصي كه در سالي كه گذشت با حضور خود در انتخابات 7 اسفند حماسه اي عظيم خلق كردند، صميمانه قدر داني و تشكر نموده و ضمن تبريك سال نو آرزوي سالي توام با بهروزي و توفيق براي هم استاني هاي عزيز را از درگاه ايزد منان آرزودارم .
اميدوارم درسايه تلاش ،همت وهمدلي همه علاقه مندان به توسعه استان ،سالي پر بار ، پرخير و بركت و خدمت بيشتر براي شما مردم عزيز داشته باشيم.
سيد علي اكبر پرويزي
استاندار خراسان شمالي
1744

سرخط اخبار استان‌ها