۲۹ اسفند ۱۳۹۴،‏ ۱۷:۳۸
کد خبر: 82007855
T T
۰ نفر
محور مهران-ايلام مجهز به دوربين هاي كنترل سرعت شد

ايلام- ايرنا- فرمانده پليس راه ايلام-مهران از تجهيز پر تردد مهران-ايلام به دوربين هاي كنترل سرعت خبر داد.

سرهنگ رضا همتي زاده روز شنبه به خبرنگار ايرنا گفت: دوربين هاي كنترل سرعت متوسطه نصب شده در حد فاصل محوري شهرستان مرزي مهران به ايلام با هدف كاهش تصادف و شناسايي سريع رانندگان خاطي از امروز فعال شد.
وي توضيح داد: سرعت و زمان طي شده خودروها توسط اين دوربين هاي هوشمند به پايگاه هاي پليس راه مستقر در مسير منتقل و راننده خاطي در نخستين پايگاه متوقف و اعمال قانون مي شود.
وي اظهار كرد: تلاش و برنامه‌ريزي‌هاي مناسبي براي كاهش حوادث و تلفات رانندگي انجام شده است و دوربين هاي ثبت تخلفات در محور ايلام به مهران نصب شده و كنترل تخلفات به واسطه دوربين‌ها نيز انجام مي‌شود.
سرهنگ همتي زاده با بيان اينكه همكاري دستگاه هاي اجرايي امنيت ترافيكي رابه دنبال دارد از رانندگان خواست ضمن همكاري با ماموران پليس راه با رعايت سرعت مطمئنه از بروز هر گونه حادثه و مشكلي براي خود و ديگران پيشگيري كنند.
فرمانده پليس راه ايلام-مهران با تاكيد بر تلاش مضاعف پليس براي پيشگيري از سوانح رانندگي در ايام نوروز اظهار كرد: رانندگان متخلفي كه مرتكب سرعت و سبقت غيرمجاز و انجام حركات نمايشي شوند نه تنها ايمني خود بلكه امنيت ديگر شهروندان را نيز به مخاطره خواهند انداخت از اين رو پليس در برخورد با آنها هيچ اغماضي نخواهد كرد.
محور 85 كيلومتري ايلام - مهران از مسير هاي پر تردد استان ايلام به خصوص در تعطيلات و نيز مناسبت هاي مختلف مذهبي است.7170/6034

سرخط اخبار استان‌ها