استقبال خوب مردم سقز از توزيع 100 تُن سيب و پرتقال

سنندج – ايرنا- رئيس اداره تعاون روستايي سقز با بيان اينكه 100 تُن سيب و پرتقال به عنوان ميوه شب عيد براي توزيع جذب شده است، استقبال مردم را بسيار خوب برآورد كرد.

به گزارش ايرنا عبدالله كريمي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با بيان اينكه فروش روز جاري بسيار زياد بوده است افزود: بر اساس آخرين آمار ديروز بيش از 15 تُن پرتقال و 9 تُن سيب در شش مركز توزيع داخل شهر به فروش رفته است.
وي با بيان اينكه پرتقال با قيمت 20 هزار ريال و سيب با قيمت 18 هزار ريال عرضه مي شود اضافه كرد: مركزهاي عرضه در ميدان هاي قدس، پارك كودك، ميدان شهدا، دارايي و تعاون روستايي مستقر هستند.
او اعلام كرد: سيب آماده شده به ميزان 35 تُن محصول اشنويه استان آذربايجان غربي و پرتقال آماده شده به ميزان 65 تُن محصول مازندران است كه كيفيت مناسبي دارد و در صورتي كه استقبال به همين روال ادامه داشته باشد دوباره ميوه جذب و در سردخانه هاي شهرستان ذخيره خواهد شد.
رئيس تعاون روستايي سقز اظهار كرد: در حال حاضر توزيع پرتقال و سيب درختي تا 10 فروردين ماه در شش نقطه از شهر سقز در محل‌هاي تعيين شده به قيمت مصوب دولتي توزيع خواهد شد.
وي در خصوص آرد مورد نياز براي نانوايي هاي روستا و شهر هم بيان كرد: آرد مورد نياز مردم در فروردين 95 هم در حال توزيع است و تاكنون در 30 درصد شهر و 23 درصد روستاها توزيع شده است.
او ادامه داد: كود بهاره كشاورزان هم تامين شده و در چهار مركز گلتپه، صاحب، ترجان و شهر سقز در حال توزيع است.
سقز در 190 كيلومتري شمال غربي سنندج واقع شده است.
7249/6108

سرخط اخبار استان‌ها