سرمايه هاي ورزش كردستان شايسته توجه و عنايت بيشتري هستند

مديركل ورزش و جوانان كردستان نيز ديدار با قهرمانان رشته‌هاي مختلف ورزشي را يك اقدام مناسب در راستاي اهميت دادن به ورزشكاران دانست و گفت: اين جوانان به عنوان سرمايه‌هاي ورزش كردستان شايسته توجه و عنايت بيشتري هستند.

مديركل ورزش و جوانان كردستان در روز شنبه 29 اسفندماه با سفر به مريوان همراه با فرماندار اين شهرستان از 4 قهرمان رشته هاي مختلف ورزشي ديدار و تجليل كرد و گفت: قهرمانان نماد ورزش كشور و استان‌ خود هستند و در موفقيت و پرورش اين قهرمانان، خانواده‌ها نقش بسزايي دارند.
حامد جولائي ادامه داد: قطعا توجه مسئولان مي تواند موجب ايجاد انگيزه و روحيه بيشتر ورزشكار و خانواده ورزشكار در مسابقات آينده شود.
مديركل ورزش و جوانان كردستان الگو سازي هاي فرهنگي و اخلاقي براي جوانان و ورزشكاران را از نيازهاي كشور و استان خواند و افزود: قرار گرفتن بر سكوي قهرماني در ميادين جهاني، آسيايي و بين المللي با حفظ موازين ديني و اسلامي، بزرگترين انعكاس و بازتاب را در بين جامعه دارد.
در پايان اين ديدارها از سوي مديركل ورزش و جوانان كردستان و فرماندار مريوان لوح تقدير و هديه اي به طيب طاهر پور و حسين سهرابي قهرمانان رقابت هاي جهاني پيوند اعضاء، سينا صحرائي و نسيبه شهبازي قهرمان مسابقه هاي كشوري در رشته هاي بوكس و تكواندو ناشنوايان اهداء شد.
فراندار مريوان نيز در اين ديدار گفت: روحيه قهرماني و استقامت در جوانان مريوان هميشه بي نظير بوده است.
محمد فلاحي با اشاره به استعداد هاي فراوان رده هاي سني و جوانان ورزش دوست استان كردستان و مريوان يادآور شد: رشته هاي انفرادي و رزمي در استان و مريوان در طول چندين سال گذشته توسعه چشمگيري داشته است.
به گفته وي تقويت و توسعه ورزش هاي همگاني نيز در اين شهرستان براي ايجاد نشاط اجتماعي شهروندان ضروري است.
وي با اشاره به اينكه مريوان در رشته هاي انفرادي ورزشكاران بنامي دارد، گفت: رويكرد دولت تدبير و اميد، تقويت اين رشته ها در بحث قهرمان پروري و نيز ارتقاي ورزش هاي همگاني براي ايجاد نشاط اجتماعي در جامعه و استان كردستان و مريوان است.
مريوان در 130 كيلومتري غرب سنندج واقع شده است.
7451/6108

سرخط اخبار استان‌ها